İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Çubuk Çiçek Siparişi

Çubuk çiçek siparişi ile ilgili bir arayıştaysanız ve Çubuk ilçesinde yaşamakta olan bir arkadaşınız ya da yakınınız için özel bir hediye bulma telaşındaysanız, doğru yerdesiniz! Çiçeksepeti ile birbirinden güzel, sayısız aranjmana ulaşabilir, beğeninize uygun bir çiçeği hemen seçerek, eklediğiniz notla birlikte, dilediğiniz adrese aynı gün içinde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Ankara-Çubuk çiçek siparişi ile Aşağıçavundur, Akkuzulu, Acıova ya da ilçenin herhangi bir noktasında yaşamakta olan sevdikleinize sevginizi ulaştırabilirsiniz. Her neredeyseniz, çiçeklerinizi alacağınız yer elbette Çiçeksepeti!

Ankara-Çubuk Çiçekçileri

Ankara’ya 39 km mesafesi ile Çubuk, doğaseverlerin en çok tercih ettiği uğrak noktalarından biri. Esenboğa, Çubuk Barajı, Karaçam ve dağ kavaklarının boy gösterdiği ormanıyla Karagöl tabiat parkı, Ankara balı, lezzetiyle ünlü turşusu, agat taşı ve tarihi ile Çubuk, marka ilçeler arasında gösteriliyor. Hitit, Firig, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı İmparatorluğu’na yaptığı ev sahipliği, kadim tarihini gözler önüne seriyor. Cumhuriyet döneminin ilk barajı olan Çubuk, ilçenin marka konumunu daha da güçlendiriyor. Hava yolu taşımacılığının ve Anadolu’nun ana damarlarından biri olan Esenboğa havalimanı ile ilçe, dünyaya açılıyor. Anadolu göçleri esnasında Yörüklerin, Kayı ve Türkmen boylarının yurt olarak seçtikleri topraklar, Çubuk’un kendine has karakterini daha da belirginleştiriyor. Hacılar Şelalesi, Kayapınarı Göleti, Şahkalender Türbesi ile ilçe, misafirlerinin ruhunu besliyor. Çubuk’a 35 km. mesafesi ile Karagöl, şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenleri yeşille bezeli doğasında ağırlıyor. Bir krater gölü olan Karagöl çevresinde ve orman içerisinde doğa yürüyüşlerinin yapıldığı parkurlar bulunuyor. Olta balıkçılığı ve tabiat fotoğrafçılığı ile ilgilenenlerin uğrak noktası olan park, 50 çeşit bitkinin bulunduğu zengin bitki örtüsüyle biliniyor. Verimli doğanın ortasında kök salan güzel ilçede ikamet edenlerdenseniz, Çubuk çiçek siparişi için online alışverişi tercih edebilirsiniz. Çiçeksepeti’nde sizleri bekleyen Çubuk ilçesi çiçekçileri ile çiçek çeşitlerini inceleyerek, telefon ve bilgisayarınız aracılığıyla kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Çubuk’ta!

Anında çiçek siparişi ve gönderilerinizi gerçekleştirmeniz için, Çubuk çiçekçi ve tasarımları Çiçeksepeti’nde! Göz alıcı renkleriyle neşeli aranjmanlar, zarif buketler, ortama rahatlatıcı enerjiler yayan saksı çiçekleri, çelenkler, bonsailer, teraryumlar, güller, orkideler, ve daha pek çok alternatif arasından sevdiklerinize özel seçimi yapmak için hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz sayısız ürün arasından çiçek dışında başka hediye seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Ardından, Ankara/Çubuk’a çiçek göndermek için ÇiçekSepeti’nden pratik bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.