Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Cüzdan, Kartlık ve Pasaportluk

Sizce günlük hayatta en çok kullandığınız aksesuarlar nelerdir? Biz cevap verelim; cüzdan ve kartlık! Hem kadınların hem de erkeklerin en çok tercih ettiği aksesuarlar arasında yer alan cüzdan ve kartlıklar, kartlarınızı ve paralarınızı saklamanıza yardımcı oluyor. Diğer tüm aksesuarlarınız ve kıyafetlerinizle uyum sağlayan bu ürünler, stilini en küçük parçada bile öne çıkarmak isteyenlerin tercihi oluyor. Cüzdan ve kartlık ürünlerine ek olarak pasaportluk çeşitleri de herkesin alışveriş sepetinde yerini alıyor. Pasaportunuzun zarar görmeden korunmasını sağlayan ve aynı zamanda estetik bir görünüm sunan bu ürün, son dönemin gözde ürünleri arasında yer alıyor. Siz de Çiçeksepeti’nde bulunan cüzdan, kartlık, pasaportluk ürün çeşitleri arasından ihtiyacınız olanı sepetinize ekleyebilir ve siparişinizi dakikalar içinde oluşturabilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Cüzdan ve Kartlık Ürünleri Çiçeksepeti’nde Sizi Bekliyor!

Cüzdanlar; içinde para, kart ve hatta fotoğraf bile saklayabileceğiniz özel ürünlerdir. Genelde çanta içinde konumlandırılan cüzdanlar, özel tasarımlarıyla ve boyutlarıyla herkesin beğenisini kazanıyor. Erkek cüzdanları ve kadın cüzdanları genellikle model olarak birbirinden ayrılıyor. Erkekler için tasarlanan cüzdanlarda genellikle fermuarlı bir bölme bulunmuyor. Kadınlar için tasarlanan cüzdanlarda ise bozuk para konulması için fermuarlı bir bölme bulunuyor. Bu da, ebat ve şekil olarak cüzdanların farklı tasarımlara sahip olmasına neden oluyor. Erkek cüzdanları genellikle 2 kanat şeklinde tasarlanırken, kadın cüzdanları farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Birbirinden kaliteli cüzdan çeşitleri, Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor!

Günümüzde hemen her alışverişte paraların yerini kartlar alıyor. Daha hızlı ve güvenilir çözüm sunan kartların sayısı arttıkça, özel ürünlere de ihtiyaç duyuluyor. Kartlıklar da bu ürünlerin başında yer alıyor. Kartlıklar, genellikle birden fazla kart taşıyanların tercihi oluyor. Cüzdanlar çantada ya da cepte daha fazla yer kaplarken, kartlıklar ince ve hafif tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bazı kartlık modellerinde para bölmesi de bulunurken, bazıları yalnızca kart, kimlik ve ehliyet gibi belgeleri saklamak için tasarlanıyor. Çiçeksepeti’nde bulunan cüzdan ve kartlık modelleri, uygun fiyatları ve renkli tasarımları ile dikkat çekiyor. Siz de beğendiğiniz cüzdan veya kartlığı sepetinize ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz!

Çiçeksepeti’ndeki Pasaportluk Modelleri ile Güvenli Saklama Alanlarına Kavuşun!

Yabancı ülkelere gidecek kişiler için yetkili kuruluşlar aracılığı ile verilen ve kimlik incelenmesinde önemli bir yere sahip olan belgelerdir pasaportlar. Kimlik yerine de kullanılabilen bu belgelerin korunması oldukça önemlidir. Yıpranması, çizilmesi ya da yırtılması durumunda yenilenmesi gereken bu pasaportları korumak için özel kılıflar geliştirilmiştir. Pasaportluk modelleri, hem pasaportunuzu korumak hem de tasarımıyla stilinizi desteklemek için özel olarak tasarlanıyor. Pasaport defteri boyutlarında üretilen ve böylece bir kılıf görevi gören bu ürün, farklı renkleri ve tasarımları ile seyahat deneyimlerinizi daha keyifli bir hale getiriyor. Çiçeksepeti’nde farklı desenler ve renklerle süslenen, üzerine isminizi ekleyebileceğiniz pasaportluk modelleri sizi bekliyor!

Uygun Fiyatlı Cüzdan, Kartlık ve Pasaportluk Modeleri Şimdi Çiçeksepeti’nde!

Tamamlayıcı aksesuarlar arasında yer alan cüzdan, kartlık, pasaportluk gibi ürünleri Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz. Deri, kumaş, keçe gibi farklı malzemeler ile tasarlanan bu ürünlere çantanızda yer açmak için doğru yerdesiniz! Siz de beğendiğiniz ürünleri birbirinden uygun fiyatlar ile sepetinize ekleyebilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz için, dilerseniz özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için Çiçeksepeti’nde bulunan cüzdan, kartlık, pasaportluk modellerinden birini tercih edebilirsiniz! Kaliteli ve renkli tasarımlara sahip olmak için Çiçeksepeti’ndeki ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz!