İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Daiwa Ürünleri

Son teknoloji ile hazırlanmış olan Daiwa ürünleri; uygun fiyatları ve mükemmel işlevleri ile balıkçılık yapan kişiler için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Gelişmiş teknolojileri ile Daiwa olta makineleri, attığınız her oltanın dolu gelmesini görmenizi sağlarken keyifli bir balık tutma deneyimi yaşamınızı da sağlar. Hem profesyonel hem de balık tutmaya yeni başlayan balıkçılar için çok çeşitli ürünleri bulunan Daiwa’nın ürünlerine ÇiçekSepeti’nden kolayca ulaşabilirsiniz! İndirimli ve uygun fiyatlı Daiwa ürünleri sayesinde uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan balık tutmanın keyfini çıkarın!

Daiwa Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Uygun fiyatlı Daiwa ürünleri, balıkçılık ile uğraşmayı seven kişiler tarafından keyifle kullanılan ürünler arasında sıklıkla tercih ediliyor. Olta, olta makinesi ve çeşitli balıkçılık ürünleri üretimi yapan Daiwa ürünleri ile hem profesyoneller hem de amatörler bu konuda bir sıkıntı yaşamadan kolayca balık tutabiliyor.

Daiwa ürünleri iler dilediğiniz yerde balık tutabilirsiniz; denizde, gölde veya akarsuda! Farklı akarsularda yaşayan çeşitli balıklar için tercih edeceğiz indirimli Daiwa ürünleri de farklı olmalıdır. Her balık için kullanılan olta farklıdır ve bu yüzden balık tutacağınız yere ve tutmak istediğiniz balığa göre oltanızı seçmeniz gerekir. Bunları daha iyi anlamak için de Daiwa ürünleri hangi özelliklere sahip, hangi makine nasıl çalışıyor ve hangi balıklar için kullanılıyor, incelemelisiniz.Geniş bir ürün yelpazesine sahip olması ile Daiwa makine fiyatları da değişiklik göstermektedir. Çeşitli fiyatlara sahip farklı ürünler arasından beklentinizi karşılayan, yeni sezon Daiwa ürünlerini, indirimli ve kampanyalı Daiwa ürünlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.Şık, özel tasarımları ve gelişmiş teknolojileri ile Daiwa ürünleri sizi asla yarı yolda bırakmayıp uzun bir süre size eşlik eder!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.