İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dalan Ürünleri

Doğanın mucizesi zeytinyağının faydalarını bilmeyen yoktur, hele ki cilt bakım ürünlerinde kullanılıyorsa! Özellikle zeytinyağı içeren sabun ve kişisel temizlik ürünlerinde öncü markalardan Dalan, cilt dostu ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.

Geleneksel kişisel bakım alışkanlıklarla modern teknolojiyi birleştiren Dalan ürünleri, cildinize ihtiyacı olan doğallığı, temizliği ve bakımı sağlayacak. Her cilt tipine uygun geniş ürün paletini ÇiçekSepeti’nde keşfedin.

Doğallıktan Ödün Vermeyen Ürünleriyle Dalan

D’olive ile zeytinyağı mucizesini markalaştıran Dalan, 80 yıllı aşan tecrübesiyle ürün içeriklerine olan güveni geçmişten bugüne kadar taşımayı başaran markalardan. Hem doğal hem de farklı cilt tiplerine uygun içeriklerine ek olarak bebek ve çocuklara uygun ürünler de geliştiriyor. Dalan’ın geniş ürün yelpazesinde hassas ve alerjik ciltlere özel temizlik ürünleri de bulunuyor. Çamaşır temizliği ve yumuşaklığı için de doğallıktan ödün vermeyen tüketicilerin tercihi Dalan ürünlerini ÇiçekSepeti farkıyla satın alabilirsiniz.

Kaliteli ürün, doğal içerik ve avantajlı fiyat söz konusu olduğunda birçoğumuzun aklına ilk gelen markalardan biri olan Dalan ağırlıklı olarak kullandığı zeytinyağı dışında birçok doğal malzemeyi de ürünlerinde kullanıyor. Farklı doğal kokular ve aromalardan hoşlanıyorsanız cildinize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü bulmak için ÇiçekSepeti’nin Dalan ürünlerine yer verdiği bu sayfayı mutlaka incelemelisiniz!

Katı sabundan sıvıya, şampuandan duş jeline, tıraş kreminden vücut kremi ve losyonlarına yüzlerce farklı ürünü bulunan Dalan, hem çevreye hem cildinize duyarlı ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde. Siz de online alışverişinize ferahlık katmak istiyorsanız Dalan’a ait ürün seçeneklerini ve çok daha fazlasını markanın sayfasından keşfedebilir, hemen şimdi siparişinizi verebilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.