İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dalan Dolive ÇiçekSepeti’nde!

Türkiye’nin en köklü sabun markalarından olan Dalan, Dalan D’Olive ile yenilikçi ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturur. Zeytinyağının doğallığından ilham alan marka el kreminden vücut losyonuna kadar çeşitli kişisel bakım ürünlerine hayat verir. Dalan Dolive ürünleri cildin nem dengesini korur ve yumuşak bir his verir. Kaliteli bir içerik ile üretilen Dalan Dolive ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Gücünü Zeytinyağından Alan Dalan Dolive Ürünleri

Dalan Dolive krem çeşitleri zeytinyağı içeren formülü sayesinde ellerinizi ve cildinizi ideal oranda nemlendirir. Dalan Dolive el kremi kuru ve hassas ciltlerin kısa sürede nemini geri kazanmasına yardımcı olur. Ultra yoğun içeriğine rağmen kolayca emilir ve ellere yumuşak bir his kazandırır. Dalan Dolive yoğun bakım kremi elleriniz için olduğu kadar cildiniz için de ideal bir nem kaynağıdır. Yoğun bakım yapan kremler zeytinyağının yanı sıra shea yağı da içerir. Zengin bir formülü bulunan Dalan D’Olive ürünleri cildinizin canlılığını geri kazanmasına katkı sunar.

Dalan Dolive vücut yağı bitkisel bazlı nemlendirici formülü ile cildinize ipeksi bir görünüm verir. Markanın ürünleri arasında normal ve kuru cilt yapısına sahip olanların rahatlıkla kullanabileceği losyon çeşitleri de vardır. 24 saate kadar nem koruma imkanı sunan bu Dalan D’Olive 250 ml ve 400 ml ağırlığındaki pratik pompalı ambalajlarda sunulur. Dalan Dolive krem kullananlar ciltlerinin ipeksi bir yumuşaklık kazandığını ifade ederler.

Saç Bakımında Dalan D’Olive Etkisi

Dalan D’Olive 75 ml krem çeşitlerinin yanı sıra duş keyfini taçlandıran ürünlere de imza atar. Dalan Dolive şampuan çeşitleri saçınızı derinlemesine temizleyerek parlaklık verir. Parlaklığın yanı sıra ipeksi bir yumuşaklık da kazanmak için Dalan Dolive saç kremi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Kesintisiz bir duş keyfi için hoş kokulu Dalan D’Olive duş jeli çeşitlerini de kullanabilirsiniz.

Dalan Dolive sıvı sabun ellerinizi nazikçe temizlerken kurumasına da engel olur. Katı ve sıvı sabunları kullandıktan sonra kremlerle de ellerinizi nemlendirebilirsiniz. Dalan D’Olive krem fiyatları ürün çeşidine göre değişiklik gösterir. Dalan D’Olive fiyatı her bütçeye uygun seviyelerdedir. Zeytinyağı içeren hoş kokulu Dalan D’Olive ürünlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.