Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dalin

Dalin markası 1983 yılından beri bebeklerin saç ve cilt bakımları için en kaliteli hizmeti sunuyor. Tüm annelerin severek kullandığı geniş ürün yelpazesi ve temiz ürün içerikleri ile zirvedeki yerini korumayı başarıyor. Bebeklerin cildi için en iyi şekilde formüle edilen ürünler en uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor.Siz de bebeğinizin hassas cildini koruyan ve ona hak ettiği değeri sunan Dalin ürünlerini incelemek için Çiçeksepeti’ni tıklayabilir ve en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Göz Yakmayan Şampuan Dalin

Yetişkinlerin dahi severek kullandığı yeni Dalin’nin şampuan çeşitleri, en doğal içerikleri ile bebeğinizin gözlerini yakmadan ve saçlarına zarar vermeden nazik bir temizlik imkanı sunuyor. Güvenilir bileşenler ve özel formüllerden elde edilen ürünlerin içerikleri, alanında en ünlü uluslararası tedarik hizmeti veren kuruluşlardan sağlanıyor. Özellikle yenidoğan ürünleri ile bebeğinizin hassas cildini korurken aynı zamanda doğal içeriği ile cildinde alerjik belirtiler oluşmasını önlüyor. Klinik olarak test edilen ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Doğal İçerikleri İle Bebeğinizi Koruyun

%98 doğal içerik ile üretilen Dalin ürünleri bebeğinizin bakımını en saf halinde gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Pediatrik testlerden geçirilen ürünler aynı zamanda dermatolojik olarak da test ediliyor. Uygun fiyatlı Dalin ürünleri ayrıca paraben, boya, SLS, SLES ve alkol gibi zararlı kimyasalları içermiyor. Doktorlar tarafından da önerilen Dalin marka Bebek Şampuanı ürünleri tüm anneler severek ve güvenerek kullanıyor. Hipoalerjenik olarak üretilen ürünler alerjenlerin önüne geçerek bebeğinizin cildini tahriş etmeden nazik bir şekilde koruyor. Bebeğinizin cildini kurutmadan temizleyebilmeniz için ürünlerin pH dengesine de daima özen gösteriliyor.

Tüm annelerin severek kullandığı Dalin kampanya ürünlerini keşfederek siz de bebeğinizin ihtiyacı olan ürünleri satın alabilirsiniz. İndirimli Dalin ürünleri için Çiçeksepeti’ni takip ederek tüm fırsatlardan faydalanabilirsiniz.