Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dalış Ekipmanları

Deniz tutkusundan vazgeçemeyen kullanıcıların konforunu ve güvenliğini sağlayan dalış ekipmanları geniş ürün yelpazesi ile ÇiçekSepeti’nde! Dalgıçlık, aletli dalış ve serbest dalış olarak ayrılan ürünler hem amatörlere hem de profesyonellere hitap eder. Dalış sporunun vazgeçilmez parçalarından olan bu dalış ekipmanları, yüksek kaliteli içerikleri ile arzu edilen performansın en iyi şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Hızlı hareket etmenizi sağlayan ürünlerle her mevsim denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Denizin Derinliklerini Dalış Malzemeleri ile Keşfedin

En keyif veren outdoor sporlarından biri olan dalış için bazı temel ekipmanlar ve aksesuarların kullanılması gerekir. Dalışın güvenli ve konforlu geçmesi için maske, regülatör, şamandıra ve zıpkın gibi birçok ekipman bulmanız mümkün. Dalgıç ile hava tüpü arasındaki bağlantının oluşmasını sağlayan regülatör çeşitleri, genellikle silikon malzemeden üretilir. Markalara göre farklılık gösteren ürünlerin farklı basınç çıkışları bulunur. 1 ve 2. kademe seçeneği bulunan regülatörlerde yüksek ve alçak basınç çıkışları da yer alır. Bu ekipmanlar içerisinde sıcak ve soğuk su dalışları için uygun olan ürün çeşitlerine de rastlayabilirsiniz. Turuncu ve sarı gibi belirgin renk çeşitleri bulunan şamandıralar ise dalgıçların deniz araçları tarafından kolay bir şekilde görünmesini sağlar. Özellikle serbest dalışla ilgileniyorsanız ipli ve kurşunlu olan şamandıra modellerini satın alabilirsiniz. Dalış için olmazsa olmaz temel malzemeler arasında dalış maske ve dalış şnorkelini de bulabilirsiniz. Yetişkinlere, profesyonellere ve çocuklara özel şekilde üretilen sert PVC ürünler; darbelere karşı üst düzey dayanıklılık gösterir. Tekli olan maske modellerinin yanı sıra dalış gözlüğü ile birlikte set halinde satılan ürün çeşitlerini de sipariş verebilirsiniz.

Denizin Tadını Çıkarmanızı Sağlayan Koruyucu Dalış Kıyafetleri

Dalış sırasında kullanılması gereken ekipmanlar arasında dalış kıyafetleri de önemli bir yere sahip. Kıyafetlerin içerisinde dalış elbisesinden dalış çorabına, eldivenden palete ve başlıklara çeşitli temel parçalar yer alır. Başlıklar arasında tüplü dalış esnasında kullanılan neopren başlıklar oldukça öne çıkar. Hava çıkış sistemine sahip olan modelleri dalış kıyafetleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Dalış elbiseleri kadın ve erkek olarak birbirinden ayrılır. Bu ürünler içerisinde kısa paçalı, uzun paçalı, kısa kollu ya da uzun kollu olmak üzere pek çok ürün alternatifini bulmak mümkün. Tam donanımlı bir dalış kıyafeti setine sahip olmak istiyorsanız eldiven modellerini, dalış çoraplarını ve paletleri de inceleyebilirsiniz. Dalış ekipmanları arasında kıyafetlerin yanı sıra dalgıç yeleği olarak bilinen seviye yelekleri de büyük önem taşır. Bu tip yelekler özellikle dalışa yeni başlayanlar için ideal bir kullanım sunar. Farklı beden seçeneklerine de kolayca ulaşabileceğiniz ürünlerin arasında tüp takma sistemi, ahtapot tutucu ve bıçak bağlantı noktaları ile farklılık gösteren birçok model bulabilirsiniz.

Maksimum Keyif Yaşatan Dalış Aksesuar Ekipman Modelleri

Doğru ve eksiksiz bir dalış ekipmanı ile denizin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Eldiven modelleri su altında cilt buruşmalarını önleyerek daha konforlu olmanızı sağlar. Yüzeysel dalışla ilgilenen kullanıcılar için üretilen araçlar ise enerji kullanımını azaltarak dalgıcın deniz altında daha çok zaman geçirmesine fırsat verir. Su altı aktivitelerinde sadece konforu sağlamak için değil, aynı zamanda güvenliği de artıracak birçok ürün grubuna ulaşmak mümkün. Bu ekipmanlar arasında kronometre, pusula, dalış bilgisayarı ve derinlik göstergesi gibi parçalar bulunur. Kafesli dalış dışındaki dalışlarda su altı dalış bıçağı da almanız gereken güvenlik önlemlerinden biri. Tüm bunların yanında yapıştırıcı, dalış feneri, tamir malzemeleri, dalış çantası gibi aksesuarları da dalış esnasında konforunuzu ve güvenliğini artırmak için kullanabilirsiniz. Su altı dünyasına yaptığınız eşsiz yolculukta ihtiyacınız olan ucuz dalgıç malzemleri ve modellerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen sipariş edebilirsiniz.