Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dalış Çantaları

Su altı dünyasının gizemli ve büyüleyici taraflarını keşfetmenin yolu tüplü deniz dalışlarından geçer. Büyük bir dikkat ve önem gerektiren dalış sporunu isteyen herkes yapabilir. Ancak bu sporda her şeye karşı hazırlıklı ve tedbirli olmak gerekir. Çünkü kişi su altında ne gibi bir durum ile karşılaşacağını asla bilemez. Su sporlarında güvenlik her şeyin başında gelir. Bu nedenle dalış sporu ile ilgilenen kişiler yanlarında mutlaka bir takım malzemeler taşırlar. Paslanmaz çelik dalış bıçağı, su altı dalış konsolu, basınç regülatörü ağızlık, ağırlık kemeri ve tüplü dalış saati gibi malzemeler en gerekli eşyalardan bazılarını oluşturur. Apnea, Labrax, Naturehike ve Scubapro gibi markalar temel su altı malzemelerinin taşınabilmesi için özel dalış çantaları tasarlar. İsteyen herkes bu dalış çantası çeşitlerine ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilir.

Su Geçirmeyen Kullanışlı Dalış Çantaları

Dalış çantaları farklı ebatlarda, renklerde ve modellerde üretilir. Ancak hepsinin ortak noktası su geçirmezlik özelliği olur. Suya karşı dayanıklı malzemelerden üretilen dalış çantaları uzun yıllar kullanılabilir. ÇiçekSepeti’nde güvenilir markaların dalış için ürettiği el çantaları, sırt çantaları ve tekerlekli çanta modelleri bulunur. Bu ürünlerin bazıları 10 litreye bazıları 15 litreye kadar eşya taşıma kapasitesine sahip olur. Ancak 100 litrenin üzerindeki kullanımlar için tekerlekli dalış çantası çeşitleri tercih edilebilir. Bu ürünlerin çok güçlü tekerlek sistemleri bulunur. Taşıma kulbu bulunan tekerlekli çantaları tıpkı bir bavul gibi her yere rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz. ÇiçekSepeti aracılığı ile beğendiğiniz dalış çantasını uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Dalış Çantaları ÇiçekSepeti’nde

Su sporları ile ilgilenen kişiler balıkçılık ve dalış ekipmanlarını taşımak için uygun bir çantaya ihtiyaç duyar. ÇiçekSepeti’nde Seac Sub 15 lt çanta, Aqua Lung Defense Dry 85 lt ve Labrax 120 lt backpack çantası gibi çok çeşitli modeller yer alır. Bu çantaların kaliteli, dayanıklı ve sağlam olması kadar uygun fiyatlı olması da önem taşır. Özel tasarım dalış çantalarının fiyatları ağırlık taşıma kapasitesine göre değişiklik gösterir. 15 litrelik bir ürün ile 130 litrelik bir çantanın fiyatı aynı olamaz. Farklı ebatlardaki dalış çantası fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyenler ÇiçekSepeti’ne bakabilir.