İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dalış Eldivenleri ve Patik Çoraplar

Tüplü ya da tüpsüz dalış yaparken karşılaşabileceğiniz yabancı maddeler yaralanmalara yol açabilir. Aynı zamanda su sıcaklıkları da dalış yaparken ısı kaybı yaşamanıza sebep olabilir. Bunlar gibi olumsuz durumlardan kaçınmak için dalış eldiveni patik çorap çeşitlerini dalış sırasında kullanabilirsiniz. Farklı kalınlıklara ve üretim malzemelerine sahip olan dalış eldiveni patik çorapları ÇiçekSepeti’nde inceleyebilirsiniz.

Güvenli Dalış İçin Dalış Eldiveni Patik Çorap Çeşitleri

Deniz kirliliğinden dolayı dalış sırasında kesici ve sert birçok cisimle karşılaşabilirsiniz. Yaralanmalara yol açabilen bu cisimler gibi zehirli deniz canlıları da büyük risk oluşturur. Dalış eldiveni patik çoraplar elleri ve ayakları sıcak tutarak rahat bir dalış gerçekleştirmenizi sağlar. Dayanıklı malzemelerden üretilen modeller, her türlü yaralanmaya karşı da gerekli korumayı sunar. Modeller yaz ve kış ayları için farklı kalınlıklarda üretilir. Dalış çorabı 5 mm modelleri kış aylarında ayakları sıcak tutmak için en ideal seçenektir. Yaz aylarında kullanmak için ise 3 mm kalınlığa sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Dalış Eldiveni Patik Çorap Özellikleri

Koruyucu dalış ekipmanları arasında yer alan dalış eldiveni patik çorap çeşitleri dalgıçların kolay hareket edebilmesi için her türlü özellik düşünülerek tasarlanır. Eldiven ve çoraplar kaymayı engelleyen malzemelerden üretilir. Bu şekilde suya dalmadan önce kayalık zeminlerde rahatça yürüyebilirsiniz. Islak ya da kuru nesneleri düşürmeden kolayca kavrayabilirsiniz. Dalış patiği 5 mm gibi 3, 7, 2 mm kalınlığa sahip olan seçenekleri de ürünler arasında bulabilirsiniz. Kolay giyilip çıkarılabilen dalış eldiveni patik çorapları palet kullanımına uygun olarak imal edilir. Jarse, neopren ve kauçuk gibi farklı malzemelerden üretilen modellerin fermuarlı ya da cırt cırtlı seçenekleri mevcuttur. Ayaklara ve ellere su sızmasını engellemek için özel kenar bariyerlerine sahip modelleri tercih edebilirsiniz.

Dalış Eldiveni Patik Çorap Fiyatları

Dalış Eldiveni Patik Çoraplar zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu ürün çeşitliliği beraberinde hesaplı fiyat seçenekleri de getirir. Eldiven ve dalış çorabı fiyatları ürünlerin kalınlıkları ve malzeme özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. İhtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip olan dalış eldiveni patik çorap çeşitlerini uygun fiyat seçenekleriyle ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.