İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dalış Feneri Modelleri

Su sporlarıyla ilgilenenler ve dalış severler tarafından ilgiyle karşılanan dalış feneri çeşitleri suya karşı dayanıklı bir yapıda üretilir. Klasik fenerlerden farklı olarak suyun yoğunluğuna karşı etkili bir şekilde ışık yayılabilmesi için özel teknolojiyle üretilir. Küçük ve büyük olmak üzere farklı boyutlarda üretilen tasarımları bulunur. ÇiçekSepeti’nden bu tasarımlara göz atabilirsiniz.

Dalış Feneri Özellikleri

Dalış el feneri su altında çeşitli çalışmalar yürütürken daha güvenli bir şekilde hareket edilmesine yardımcı olur. Son teknolojiyle üretilen modeller görüş açınızı genişletir ve denizin altındakileri ayrıntılı bir şekilde görmenize olanak sağlar. Dalış feneri çeşitleri dalış yapılacak zamana, suyun derinliğine ve istenilen netliğe göre çeşitli özelliklerde üretilir.

  • Su altı ekipmanlarının vazgeçilmezlerinden olan fenerler dayanıklılığıyla uzun süreli kullanım sağlar. Dayanıklı malzemelerden üretildiği için düşme ve çarpma gibi durumlara karşı direnç gösterir ve su altında çalışmaya devam eder.
  • Modellerin çoğunda ışık kademeleri bulunur. Feneri dilediğiniz kademeye getirerek kullanabilirsiniz. Genellikle derinlere inildikçe ışığa daha fazla ihtiyaç duyulduğundan ışığın kademesini artırarak görüş açınızı netleştirebilirsiniz.
  • Tasarımların bir kısmında güç tasarrufu modu bulunur. Güç tasarrufu moduna alarak pilinizin daha uzun bir süre gitmesini sağlayabilirsiniz.
  • Gündüz ve gece dalış feneri çeşitleri bulunur. Bunlar zaman dilimine göre özel olarak tasarlandığından tercihinizi kullanacağınız zamana göre yaparak fenerden üst düzey verim alabilirsiniz.

Dalış Feneri Fiyatları

Dalış feneri fiyatları farklı birçok bütçeye hitap eder. Düşük bütçeye sahip olanlar için uygun fiyatlı ürünler ve üst birçok model bulunur. Modellerin bir kısmı klasik tasarımlara sahip olurken bir kısmıysa neon gibi farklı özelliklerde tasarlanır. Neonlu fener çeşitleri fenerinizi düşürme ve kaybetme gibi durumlarda kolay bir şekilde bulmanız yardımcı olur.

Dalış için özel olarak tasarlanan fener çeşitlerinin düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Aksi takdirde çeşitli aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Özellikle fener gibi ekipmanlarda lenslerin özenle temizlenmesi gerekir. Bu sayede ışık net bir şekilde iletilir. ÇiçekSepeti’nden işlevselliği ve tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan dalış fenerlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.