Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dalış Gözlüğü, Maske ve Şnorkel Modelleri

Deniz dalış sporuyla ilgilenenler için merak uyandıran bir dünyadır. Dalış sırasında kullandığınız ekipmanlar deniz dibini net biçimde gözlemlemenize yardımcı olur. Deniz gözlüğünden tam yüz maskelere kadar seviyenize uygun farklı dalış malzemeleri bulabilirsiniz. Denizde uzun ve keyifli vakitler geçirmek için şnorkel setlerini ve dalış maskelerini kullanabilirsiniz. Dalış sporlarıyla ilgili ekipmanları ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Dalış Keyfini Artıran Deniz Maskeleri

Dalış maskeleri farklı biçimlerde tasarlanır. Amatör ve profesyonel dalış maskesi modelleri arasından seviyenize uygun ürünleri seçebilirsiniz. Şnorkelli ve şnorkelsiz dalış maskeleriyle deniz dibindeki yaşamı tüm çıplaklığıyla gözlemleyebilirsiniz. Yüze tam oturan dalış maskelerinin yetişkinler ve çocuklar için farklı boyutları vardır.

Tam yüz dalış maskesi gözlük ve şnorkeli bir arada buluşturan bir üründür. Hem amatör hem de profesyonel amaçla kullanılabilen tam yüz dalış maskeleri konforlu bir kullanım biçimine sahiptir. Tam yüz dalış maskesi çeşitleriyle ağızdan ve burundan nefes alabilirsiniz.

Şnorkel Kullanmanın Püf Noktaları

Şnorkeller kullanımı son derece kolay olan dalış malzemelerindendir. Dalış maskesi şnorkel ikilisi sayesinde su altını izlerken rahat nefes alıp verebilirsiniz. Şnorkel kullanırken gözlüğün kayışlarını yüzünüze tam oturacak biçimde ayarlamanız gerekir. Sıkıca bağlanmayan şnorkeller nedeniyle nefes almakta güçlük çekebilirsiniz. İçine su dolan şnorkele hızlıca üfleyerek suyu dışarı püskürtebilirsiniz.

Şnorkel gözlük ikilisini tek tek satın alabileceğiniz gibi set halinde de bulabilirsiniz. Renk ve desen bakımından oldukça zengin olan şnorkellerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Şnorkel seti alırken yüz yapınıza dikkat edebilirsiniz. Çocuklar için küçük, yetişkinler için büyük modelleri alabilirsiniz.

Dalış Maskesi ve Şnorkeller ÇiçekSepeti’nde

Dalış maskesi fiyatları ürün özelliklerine göre belirlenir. Standart gözlüklerle tam yüz dalış maskeleri arasında fiyat farklılıkları olduğu görülür. Yüzmeyi yeni öğreniyorsanız güvenliğiniz için temel seviye modelleri tercih etmeniz gerekir. Tam yüz maskeler profesyonel yüzücüler için daha uygun bir seçimdir.

Şnorkel fiyatları her bütçeye uygun aralıklardadır. Tekli ve çiftli olarak sunulan şnorkellerle deniz altını incelerken rahatça nefes alabilirsiniz. Kampanyalardan ve indirim fırsatlarından yararlanarak kaliteli dalış malzemelerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dalış gözlüğü, maske ve şnorkel modellerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.