Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Bale Dans Giyim Ürünleri

Çok sevilen, vücut geliştiren, çocukları da büyükleri de heyecanlandıran şeylerden biridir dans. Bu danslar arasında bale de yine sık sık tercih edilen, özellikle küçük yaşlarda çocukların vücut gelişimi için önemli olanlardan biridir. Estetik bir dans olan baleyi izlemesi de çok keyiflidir. Bu dans için özel olarak kullanılan elbiseler, ayakkabılar, aksesuarlar vardır. Sahne dünyasına ayak uydurmanızı sağlayacak, bale hareketlerini doğru ve rahat şekilde yapmanıza yardımcı olacak bale kıyafeti çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde keşfedebilirsiniz!

Bale Elbiseleri, Dans Kıyafetleri Nasıl Olur?

Vücut ağırlığının çoğunlukla parmak uçlarında olduğu bale esnasında, özel kıyafetler giyilmesi gerekir. Düzenli ve disiplinli bir çalışma sayesinde geliştirilebilen bale, doğru giysiler giyildiği zaman tamamlanır. Farklı özelliklere sahip olan, sizi çeşitli şekillerde destekleyecek bale kıyafetlerini online olarak inceleyip satın alabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan tütüler, ayakkabılar, tayt ve tozluklar, üstler… Hem yetişkinler için hem çocuklar için bale giysilerini ÇiçekSepeti’nin bale giyim kategorisinden seçebilirsiniz.

Bale; dekor, kıyafetler, şiirsel hareketler ve prodüksiyonun bir bütünüdür. Aynı zamanda yüksek performans sergilenen bir sanat, bir danstır. Bu yüzden bale yaparken kullanılan giyim ürünleri de farklıdır. Temel bale giysileri arasında tayt, mayo, tütü, body, tozluk, çorap, pisi pisi, eldiven gibi ürünler vardır. Bale kıyafeti yetişkin ve çocuk kategorisi olarak da ikiye ayrılır. Bale kıyafeti 3 yaş ve bale kıyafeti 4 yaş, en sık tercih edilen kıyafetler olsa da yetişkinlikte baleye dönmek isteyenler ya da bale öğrenmeyi denemek isteyenler için giysiler bulunur.

Bale malzemeleri nelerdir ve özellikleri nelerdir?

Bale Ayakkabısı: Bale yapmak için en temel ürünlerden biri bale ayakkabısıdır. Pisi pisi olarak da adlandırılan bu ayakkabı, fiziksel olarak en rahat şekilde hareket etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Esnekliğinizi ve hareket kabiliyetinizi sınırlamayan bu ayakkabılar, hem bale yapmayı öğrenirken hem de performans sergilerken giyebileceğiniz ürünlerden biridir. Ayrıca bu ayakkabıların parmak kısımları da bale için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede de ayakkabılar, parmaklarınızı acıtmaz.

Tozluk ve dizlik: Bu tarz giyim ürünleri, özellikle antrenmanlar ve çalışmalar esnasında kullanmanız için tasarlanmıştır. Fiziksel bir performans olan balede, hazırlıklar esnasında düşmeler olabilir. Bale esnasında güvenliği en üst seviyeye çıkarmak için tozluk ve dizlik kullanmanız önemlidir.

Bale Giysileri: Bale yaparken iyi hissetmenizi, güzel görünmenizi sağlayan ve aynı zamanda hareket kabiliyetinizi sınırlamayan bazı giysiler vardır. Dans esnasında hem göz alıcı görünmeniz hem de performansınızın kısıtlanmaması için bu giysileri kullanabilirsiniz. Hem klasik dans için hem de bale gibi danslar için farklı giyim ürünleri mevcuttur. Hem grup olarak kullanabileceğiniz hem de bireysel olarak tercih edebileceğiniz dans giyim ürünlerini keşfedebilirsiniz. Trendlere uygun şekilde tasarlanan bu giysiler ve aksesuarlar sayesinde göz alıcı görünebilirsiniz.

Bale yaparken en sık kullanılan ürünlerden biri de tütü çeşitleridir. Tütüler, özellikle küçük yaşlarda yapılan bale gösterilerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bunun yanı sıra pilili etekler, elbiseler, taytlar, tulumlar ve badiler de bale denince akla ilk gelen giysiler arasında yer alır. Vücudu saran giyim ürünlerinin daha sık kullanıldığı bu dans için siz de kendinize uygun olan giyim ürünlerini online olarak keşfedebilirsiniz!

Her Dans için Uygun Elbise Modellerini Keşfedin!

Modern dans, bale, klasik dans… ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde aradığınız her tarzda dans giyim ürününü online olarak keşfedebilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde üretilmiş, farklı kumaş yapılarında, hem erkek hem kadın dansçılar için hem de çocuklar için farklı farklı tasarlanmış ürünlerine online olarak göz atabilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarında bazı değişiklikler olabilir. Bu değişiklikler ürünün büyüklüğüne, kumaş türüne, elbisenin nasıl üretildiğine ya da markasına bağlı olarak değişebilir. Her yaşa, tarza ve bütçeye uygun bale giyim ürünlerini ÇiçekSepeti’nde keşfedebilirsiniz!