İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Darkwood ÇiçekSepeti'nde!

Ayakkabı tasarımcısı Darkwood, Türkiye'de üretime başladığı 2004 yılından bu yana hızla büyüdü. Bugün Darkwood ayakkabıları 45'in üzerinde ülkede satılıyor ve İstanbul'daki iç ofislerine ek olarak Avrupa, Amerika, Avustralya ve Asya'da ortak ofislerle tasarımlarını kullanıcılarla buluşturuyor.

Zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun Darkwood ürünleri, ÇiçekSepeti'ne özel indirim ve kampanyalarla web sitemiz ve mobil uygulamamızda! Siz de alışverişinize başlayarak dilediğiniz Darkwood ürününü kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Stil, Konfor ve Kalitenin Birleşimi Darkwood

Darkwood tüm ürünlerinde stil, konfor ve kalitenin mükemmel kombinasyonunu yaratmaya çalışıyor. Usta işi işçilikle en son üretim teknolojilerini geleneksel el emeği, Türkiye, İtalya ve Portekiz'den gelen kaliteli bileşenlerin kullanımı ile ustaca birleştirir. İlk tasarım eskizlerinden paketleme ve nakliyeye kadar her ayrıntıya özen gösteren marka ve ürün ve hizmetlerini sürekli olarak geliştirmek için çalışıyor.

Darkwood marka hikayesi, daha büyük ürünler üretme ve üretim ve pazarlamanın tüm adımlarında mükemmellik sınırlarını zorlama tutkusuyla her geçen gün zenginleşiyor. En iyi malzemeler ve üretim yöntemleri için tüm pazarda tutkuyla geliştirme çalışmaları yapan marka her bir Darkwood ayakkabı çiftine felsefesini yansıtır ve kendini farklı kılar.

Darkwood'un benzersiz kalitesini yaratmanın temel taşı, krom içermeyen ve doğal olarak damar veya iz içermeyen birinci sınıf Türk derisinin sürekli özel kullanımından gelir. Yaratıcılığı ve tabakhane laboratuvarlarıyla yakın işbirliği sayesinde, ayakkabı endüstrisinde yeni bir renk yelpazesi sunman ve renk trendleri oluşturan Darkwood, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.