İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dart

Dart, insanoğlunun 1500’lü yıllardan bu yana oynamaktan hiç vazgeçmediği oyunlar arasında yer alıyor. Aynı zamanda profesyonel bir spor dalı olan dart sayesinde evinizde, bahçenizde ya da ofisinizde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Arkadaş ya da aile arasında her zaman büyük eğlence yaratabilen dart tahtalarına ya da çeşitli gramajlarda ve farklı malzemeler ile üretilen dart oklarına sahip olmak isterseniz doğru yerdesiniz. ÇiçekSepeti’nin indirim fırsatları ve hızlı teslimat ayrıcalığı ile dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Çocuklar İçin Güvenli Dart Setleri ÇiçekSepeti’nde

Oyun tarzına göre daha ağır ve hafif oklar, çelik iğneler ya da mıknatıslar; mantar, plastik veya ahşap tahtalar gibi birçok farklı dart seçeneği bulabilirsiniz. Çocuklar için üretilen çift taraflı dart modelleri oldukça güvenli tasarımlara sahip. Plastik malzemeden üretilen okların uçlarında mıknatıslar yer alır. Hafif ve güvenilir olduğu için çocuğunuz yalnızken de oyun oynayabilir. Çocuk odalarında meydana gelebilecek dağınıklığı önlemek için özel olarak tasarlanan kapaklı dart kabinleri ise tüm oyun ekipmanını muhafaza ederek hem kaybolmalarını önlüyor hem de oynanmadığı zamanlarda odada oluşacak kalabalıktan ebeveynleri kurtarıyor. Ailenizin minik bireylerini mutlu etmeye aday olan güvenli dart setlerini ÇiçekSepeti’nde bulmanız mümkün.

Profesyonel ya da Amatör Dart İçin Farklı Ok Seçimleri

Spor olarak dart ile ilgileniyorsanız ÇiçekSepeti’nin profesyoneller için bir araya getirdiği dart takımlarını inceleyebilirsiniz. Yedek ekipman konusunda da oldukça fazla çeşit sunan bu takımlar, farklı maçlar için gerek duyacağınız 21 gram ya da 18 gramlık ok çeşitlerini içeriyor. Oyun esnasında ele daha iyi oturan, hedefe daha kararlı gittiği bilinen 21, 23 ve 24 gramlık ağırlıkları seviyorsanız güvenilir markaların ok çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Dart konusunda en iyisine sahip olmak isteyenler için yüzeyleri altın ile kaplanan, iki yönlü tutuş desenine sahip tasarımlar da bulmak mümkün. Önden yüklemeli oyun tarzına sahip olan kullanıcılara göre üretilen bu oklar, oyun performansını sürekli yükseltmek isteyenler için oldukça ideal. Oyun tarzınıza, oyun tahtanıza ve rakiplerinize göre seçebileceğiniz sayısız ok modelini ÇiçekSepeti ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Dünya Satranç Federasyonu’nun Onayladığı Dart Modelleri

Dart tahtaları için ÇiçekSepeti’nde sayısız seçenek bulunuyor. Tıpkı oklarda olduğu gibi tahtayı da sportif amaçla kullanmak istiyorsanız British Darts Organization ve World Darts Federation tarafından turnuva tahtası olarak onay alan modelleri inceleyebilirsiniz. Tüm kullanıcılar için üretilen akıllı tahtalar, sisteme eklenen Bluetooth bağlantısı ile anında puanlama yapabiliyor. Bu sayede oyun esnasında puanlarınızı elle yazmanıza da gerek kalmıyor. Akıllı plastik okların kullanıldığı bu modern sistem, mobil cihazlarınıza yükleyeceğiniz basit bir uygulama ile oyun puanlarını eş zamanlı olarak ekranınıza yansıtabilir. Dart oyununu arkadaş ya da aile arasında daha çok eğlence amacı ile oynuyorsanız çift yönlü, 41 santimetrelik dart seçenekleri tam da size göre. Çift yönlü tahtalar sık oynanan oyunlarda meydana gelecek yıpranmalar için tasarlanıyor. Bu sayede dart tahtanızı ve setinizi çok daha uzun süre kullanmanız mümkün. Mıknatıslı okları tutma özelliği olan kumaşlarla üretilen modeller de taşınması kolay ve pratik seçenekler sunuyor. Normal bir kumaş gibi rulo haline gelebilen bu dart setinin okları ve iğneleri ise plastik ve mıknatıs materyale sahip. Taşıması son derece kolay ve hafif olan bu setle canınız nerede isterse orada dart oynayabilirsiniz. Dart sevenler için üretilen tüm oyun setlerine ÇiçekSepeti fırsatları ile hemen sahip olabilir ya da mevcut dart setlerinizin eksik parçalarını sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.