Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dart, Bilardo, Langırt

Ev, ofis ve öğrenme ortamlarında hem yetişkinler hem de çocuklar için kaliteli zaman geçirmenin anahtarı olan oyunlar ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesi arasında yer alıyor. Farklı ortamlarda eğlenceli aktivitelerin gerçekleştirilmesini sağlayan dart, bilardo, langırt gibi oyun çeşitleri; tüm yaş gruplarına hitap eden tasarımlar ile ÇiçekSepeti'nde!

Dart Modelleri İle Eğlenceli Zamanlar

Dünyanın en çok yapılan sporlarından biri olan dart, pratik ve ergonomik tasarımlar ile ev, ofis, bahçe ve çeşitli işletmelerde eğlenmek için en iyi seçeneklerden biri. İç içe geçen renkli halkalardan oluşan, hedefin düz bir yüzeye asılması ve oklar ile en yüksek değerli bölgelerin isabet ettirilmeye çalışılması şeklinde oynanan bu oyun, eğlenmek ve kazanmak isteyen her yaştan kullanıcının favorilerinden.

ÇiçekSepeti; ev partilerine fazladan eğlence katmak, aile içi müsabakalar düzenleyerek keyifli vakit geçirmek ve hedefe yönelik atış yapabilme becerisini geliştirmek için dart modellerini kullanıcılara sunuyor. Bu sayede sevdiklerinize ya da kendinize keyifli zamanlar hediye edebilmenizi sağlıyor. Yeni tip sosyal çalışma alanları yaratma trendinin de vazgeçilmezleri arasında yer alan dart, ofis ortamında rahatlatıcı ve buz kırıcı etkinlikler yaratmak isteyen işverenler için biçilmiş kaftan. Bununla birlikte özel boyut ve oklar yardımı ile farklı yaş gruplarındaki çocukların psikomotor becerileri ve küçük kas gelişimini desteklerken ev içinde eğlenceli zamanlar geçirme imkanı da yaratıyor.

Denge ve Estetiğin Oyun Hali Bilardo Modelleri

Ortaya çıktığı günden bugüne farklı kitlelerce sevilen ve takip edilen bilardoyu günümüzde farklı mekanlara kurulabilen pratik setler halinde bulabilirsiniz. Hem çocuklar hem de yetişkinler için keyifli aktiviteler arasında yer alan bilardo setleri arzuya ve tercihe göre farklı boyutlarda bir bilardo masası, istekalar, toplar, tebeşir ve top düzenleyici aparatlar içeriyor. Kolay kurulumlu ayaklı modellerin yanı sıra masaüstü gibi düz zeminlere yerleştirilerek kurulumu yapılabilen ayaksız modeller de kullanıcılar tarafından aranılan modeller arasında. Yorucu bir günün sonunda ya da haftasonu partilerinde hem bedenen hem de fiziken rahatlan bilardo, aynı zamanda sosyal ilişkilerin en eğlenceli yoldan gelişmesine ön ayak oluyor.

Çocuklara özel boyutlara sahip olan mini boy bilardo setleri ise onlara hem eğlenceli hem de kaliteli zamanlar sunuyor. Çocuklar için eğlenmenin yanında gelişimi de destekleyen bir spor olan bilardo hem doğru açı hem de doğru hızda atış yapılması gibi becerileri geliştiriyor. Özellikle beş yaş ve üzeri çocuklarda el ve vücut koordinasyonu sağlamak, küçük kasları geliştirme gibi fonksiyonlara yardım ediyor. Her yaştan kullanıcının bir arada vakit geçirmesini sağlayan bu ürünler ile aile içerisinde ya da oyun gruplarında etkili zaman geçirmek çok daha keyifli!

Langırt Modelleri ile Bitmeyen Eğlence

Oyun alanlarının ve eğlence merkezlerinin gözdesi langırtlar, ÇiçekSepeti ile evinize kadar geliyor. Her yaştan kullanıcıya uygun boyutları ile langırt masaları, eğlenceli ve dikkat çekici tasarımlara sahip. İki ya da daha fazla kişinin bir araya gelerek oynayabileceği langırt modelleri istediğiniz tüm zamanları aktif ve keyifli geçirme imkanı tanıyor. Bir diğer yandan ünlü futbolcuları içeren tasarımları ile futbol keyfini evlere getiren bu ürünler, hem kız hem de erkek çocuklar için çok daha ilgi çekici. Çeşitli futbol takımlarının lisanslı ürünlerinin yanı sıra dünya kupası konseptli ürünleri siz de ÇiçekSepeti aracılığı ile çocuklarınız ve kendiniz için etkili bir eğlence aracına çevirebilirsiniz.

Eğlenceyi Eve Taşımanın Pratik Yolu

Dart, bilardo, langırt gibi birbirinden eğlenceli oyunlar ile yaşam alanlarını hareketlendirmek, hem çocuklara hem de yetişkinlere keyifli zaman geçirmenin kapılarını açmak, ÇiçekSepeti'nin geniş tedarikçi ağı ve hızlı teslimat seçenekleri ile oldukça kolay. Siz de birbirinden eğlenceli tasarımlarla sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmek için ÇiçekSepeti'ne göz atabilirsiniz!