İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Davidoff ÇiçekSepeti'nde!

Henri Davidoff ve ailesi tarafından kurulan, İsviçre’nin tütün ve tütün aksesuarları konusunda birinci kalitedeki markası olan Davidoff; bugün parfüm, aksesuar, deri ürünlerindeki kalitesiyle de herkesin gözdesi. Davidoff markası, ÇiçekSepeti’nde!

1980’li yıllardan beri parfüm üreten Davidoff, 1984 yılında ürettiği ilk erkek parfümü Davidoff for Men ile büyük bir kitleye ulaştı. Kadın ve erkekler için geliştirdikleri eşsiz kokudaki ve kalıcılıktaki parfümleri ile Davidoff; ayrıca güneş gözlüğü, çakmak, deri kılıf gibi birçok aksesuarla da portföyünü genişletiyor. Siz de uygun fiyatlı Davidoff ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Davidoff Ürünleri

Davidoff, doğayı keşfetmenin aslında kendinizi keşfetmek olduğuna inanıyor. Bu doğrultuda da parfümlerini doğadan aldığı ilhamla geliştiriyor. Davidoff markasının en çok tercih edilen ve beğenilen serisi olan Cool Water, okyanustan alınan ilhamla hazırlanıyor. Okyanusun ferahlatan ve yenileyen kokusu, bu parfümün hazırlanmasında oldukça etkili. Davidoff, Run Wild serisi ile yine doğadan aldığı ilhamla hazırladığı parfüm ve deodorantları sizlerin kullanımına sunuyor. Vahşi doğanın sınır tanımayan aromalarını keşfetmenizi sağlayan Run Wild, en sevilen serilerinden biri. Cool Water ve Run Wild serilerinin marka ile özdeşleşen ikonik şişe tasarımları, her dönem çok beğeniliyor ve tercih ediliyor. İndirimli Davidoff ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Davidoff marka parfüm ve aksesuarları avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Davidoff ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Parfüm ve deodorantlarındaki benzersiz kokusu ve aksesuar ürünlerindeki kalite sayesinde Davidoff, günümüzde yüksek kalite denildiğinde akla gelen markalar arasında. Avantajlı Davidoff fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.