Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dax ÇiçekSepeti’nde!

Bir döneme damgasını vuran Dax, yaklaşık yarım yüzyıl önce, girişimci Herman Bley tarafından Brooklyn, New York'ta bir garajda Imperial Dax Company olarak kuruldu. O günden bugüne ağdalar, kremler, kremler, şampuanlar, saç kremleri, jeller, yağlar ve pomatlar üreten marka, kaliteli ürünleriyle hala vazgeçilemeyen markalar arasında.

Yüksek kaliteli saç bakımı sağlamak için ürünler geliştiren Dax, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Parlak ve Şekilli Saçların Sırrı Dax Ürünleri

Dax, elli yılı aşkın bir süredir, kaliteli saç bakım ürünleri sağlamada lider markalardan biridir. Dax, ürettiği kişisel saç bakım ürünleri ile dikkat çekerken çok yönlü saç ürünleri geliştiriyor. Saçları şekillendirmenin yanı sıra saça ihtiyacı olan bakımı da sunan Dax ürünleri, kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Tüm ürünlerinde saçı beslerken şekillendiren, saç hijyenini sağlarken aynı zamanda olası saç problemlerinin önüne geçecek içerikler kullanıyor. Dax saç şekillendirici ürünlerinde, zengin vitamin ve protein içeriğinin yanı sıra yararlı bitki özleri de bulunuyor. Bu özler saç bakımında besleyici bir rol oynuyor. Özellikle nemli saça uygulandığında daha etkili ve doğal bir görünüm sağlayan ürünler, gün boyunca saçın istediğiniz şekilde kalmasına da imkan tanıyor.

Siz de Dax saç şekillendirici, bakım kremi ve bakım yağı çeşitlerini online alışverişe özel indirimli fiyatlar ve ödeme avantajlarıyla satın almak için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.