İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dayang Ürünleri

Dayang markası; 27 yıldır üretim konusunda kanıtladıkları başarıyla evcil hayvanlarınızın korunaklı bir şekilde yaşamlarına devam etmeleri için kafesler üretiyor. Kafes ürünlerinin yanı sıra; hamster çarkı, kafes hamağı ve suluğu da üreten Dayang markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Dünya geneline hizmet veren dağıtım ağı sayesinde, bu kategorideki tecrübesini kanıtlayan Dayang ürünlerini siz de ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Dayang ile Evcil Hayvanlarınız Güvende

Dayang markası, üretimini yaptığı kafes ve aksesuarlarda sevimli dostlarınıza zarar verebilecek toksik maddeleri kullanmıyor. Evcil hayvanlarınızı en az sizin kadar düşünen ve önemseyen Dayang markası, tel ve plastik kafes seçenekleriyle ihtiyacınız olan en uygun kafesi satın almanızı sağlıyor. Ayrıca sadece kafes değil, kafeslerin içindeki suluk, hamak, hareket standı gibi ürünleri de tasarlayan Dayang markası; evcil hayvanların hem korunaklı olmalarına, hem de eğlenmelerine imkan veriyor. Uygun fiyatlı Dayang ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!

Kedi, köpek, kuş, hamster gibi evcil hayvanlarınız için geliştirdikleri kafeslerle Dayang marka ürünlere evinizde yer açarak; sevimli dostlarınıza gereken konforu sağlamanıza yardımcı oluyor. İndirimli Dayang ürünleri, avantajlı kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde! Siz de indirim ve avantajlardan yararlanmak için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.