Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Decubal ÇiçekSepeti'nde!

Kuru ciltler ve dudaklar için yüksek nemlendiriciliği bulunan kremler geliştiren Decubal markası, cilt bakımı konusundaki uzmanlığı ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

İsveçli dermatologlar tarafından geliştirilen Decubal marka kremler, yüksek oranda kuruluk gösteren bölgelerde bile nemlendirici özelliği ile istediğiniz sonucu almanızı sağlıyor. Kuru ve tahriş olmuş ciltlerin tercihi olan Decubal marka kremler, yumuşatıcı olduğu kadar yatıştırıcı özelliğiyle de beğeni topluyor. Siz de uygun fiyatlı Decubal ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Yüksek Nemlendiricili Decubal Ürünleri

Decubal marka kremler cildinizi nemlendirirken aynı zamanda onarır ve bakımını yapar. Özellikle kış aylarında kuruyan ve çatlayan dudakların onarılması ve yenilenmesi için Decubal Dudak ve Kuru Bölge Balmı kullanılırken, vücudun kuru bölgeleri için Decubal Kuru ve Hassas Ciltler İçin Klinik Krem kullanılıyor. Yüksek oranda yağ içeren Decubal kremler, cildi onaran Lanolin ve E vitamini de içeriyor. İndirimli Decubal ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Decubal marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Decubal ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlamak için Decubal marka krem ve balm ürünlerini kullanabilir ve cildinizi yumuşatarak tahriş olmasını önleyebilirsiniz. Siz de Decubal ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Decubal ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.