Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Defter

Çizim yapmak ya da not almak amacıyla kullanılan defterler, çeşitli boyutlarda üretilir. Tasarım çizgisi itibarıyla da birbirlerinden ayrışan defterlerin çizgili, çizgisiz ve kareli seçenekleri bulunur. Kullanım amacına göre her bir alternatifi ayrı ayrı değerlendirilebilecek binlerce defteri, ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz.

İster Günlük Hayatta, İster Okulda

Öğrenciler tarafından okulda aldıkları notları düzenli bir şekilde bir arada tutmak için kullanılan defterlerin kullanım alanları bununla sınırlı değildir. Defterleri günlük hayatta kullanabileceğiniz alanlardan bazıları; alışveriş listesi yapmak, gün içinde yapacağınız aktiviteleri not etmek ya da unutmamanız gereken detayları not etmek olarak kabaca sıralanabilir. İş hayatında adeta birer kurtarıcı konumunda olan defterler sayesinde günün toplantıları ya da yetiştirilmesi gereken işlerin takibi kolaylıkla yapılır.

Bir defter satın almadan önce, gereksinimlerinizi mutlaka göz önüne almanız önerilir. Zira kullanım amacınız ne olursa olsun, taleplerinize cevap verecek bir türde bir defter mutlaka bulunur. Defterler birbirlerinden tasarım bakımından da ayrılır ki bu satın alma kararını büyük ölçüde etkileyen bir ayrıntıdır. Deri kapaklı, kumaş kaplamalı ve el yapımı gibi birçok çeşidi bulunan defterler arasından kişisel zevklerinize uygun bir tanesini bulabilirsiniz.

Seyahati seviyorsanız, gittiğiniz yerdeki izlenimlerinizi yazmak için kapağında dünya haritası bulunan bir defter alabilirsiniz. Günlük tutmak hoşunuza gidiyorsa, ahşap kapaklarıyla nostaljik bir his yaratan defterler de tercih edilebilir. Kişisel zevklere hitap eden birçok alternatifi bulunan defterler arasında çocukların da ilgisini çekecek çok sayıda seçenek yer alır. Sevdikleri çizgi film karakterlerini defter kapağında görmek, çocukları not almak ve okul konusunda fazlasıyla motive eder.

Programlı olmayı sevenler ve hayatlarını belli bir düzen içinde yaşayanlar için planlayıcı defterler etkili çözümler getirir. Çalışma masanızın üzerine koyup tüm takip etmeniz gereken şeyleri tam karşınızda görmek istiyorsanız, planlayıcı defter çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Çocuklar için öne çıkan defterlerden biri de boyama defterleridir. Onlara boyama yaptırırken resim ve sanat sevgisini aşılamak isteyen ebeveynlerin sıklıkla tercih ettikleri bu defterleri çocuklar da çok sever. Eğer çocuğunuz bu defterlerle vakit geçirirken ona eşlik etmek ve birlikte kaliteli vakit geçirmek isterseniz, siz de kendiniz için yetişkinlere özel hazırlanan boyama kitaplarından sipariş edebilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarımlarla Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Kapak tasarımları isteğe göre yapılabilen defterler, sevdiklerinizi mutlu etmek için harika birer hediye alternatifidir. Onların sevecekleri türde bir baskıyla hazırlanabilecek bu defterlerin kapaklarına adlarını ya da istediğiniz herhangi bir mesajı yazdırmak da hoş bir detay olur. Hediye seçerken sevdiğiniz kişilerin zevklerine göre de defter seçebilirsiniz. Çizim yapmayı seven kişiler için eskiz deflerleri ya da müzikle ilgili kimseler için müzik defterleri en ideal hediyelerin başında gelir. Kapağında klaket baskısı olan defterleri ise sinemasever arkadaşlarınızı mutlu etmekte harika bir araç olarak kullanabilirsiniz.

Kupalarla birlikte ikili set olarak satılan defterler, not alma işlemini bir bardak kahve eşliğinde keyifli hale getirir. Benzer şekilde bu setleri de isime göre hazırlatmak mümkündür. Set olarak öne çıkan ürünlerden bir diğeriyse tüylü kalem ve mürekkeple birlikte gönderilen defterledir. Hediye olarak sıklıkla seçilen bu set, sevdiklerinize eski zamanlarda nasıl yazı yazıldığını birincil olarak deneyimleme fırsatı sunar. Özellikle de kısa öykü ya da şiir yazmayı seven bir arkadaşınızı bu hediyeyle çok mutlu edebilirsiniz.

Siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir defter bulmak istiyorsanız ÇiçekSepeti üzerinde yer alan binlerce seçeneği inceleyebilir, dilediğiniz ürünü ÇiçekSepeti güvencesiyle tek tıkla sipariş edebilirsiniz.