Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Defter Kabı

Okul dönemi geldiğinde alışveriş sepetleri çocukların ihtiyacı olan ve hayatlarını kolaylaştıracak birçok ürün ile dolar. Defterler, kalemler, çantalar kadar çok tercih edilen bir diğer ürün ise defter kabıdır. Hem kitapları hem de defterleri kaplamanıza yardımcı olan bu ürün; rengarenk desenleri, dikkat çekici tasarımları ve oldukça pratik bir şekilde uygulanabilir olmaları nedeniyle hem anne ve babalar hem de çocuklar tarafından oldukça sevilir. Okula dönüş alışverişinin en renkli ürünlerinden olan kaplar, çocukların zevklerine ve tarzlarına uygun olarak geliştirilir. Sim, çiçek, hayvan, çizgi dizi karakterleri, süper kahramanlar gibi birçok farklı tasarıma sahip olan defter kabı çeşitleri, şimdi Çiçeksepeti’nde! Defter kabı kategorisinin en çok beğenilen ürünlerini Çiçeksepeti’nde bulabilir, bütçe dostu fiyatlar ile dilediğiniz kadar defter kabı satın alabilir ve defter kaplama için ihtiyacınız olan birçok ürünü sepetiniz ekleyebilirsiniz!

Defter Neden Kaplanır?

Defterler ve kitaplar, genellikle kapak yüzlerinin yıpranmaması için katlanır. Çünkü ilkokul veya ortaokul çağındaki çocuklar, defter ve kitapları biraz daha hoyrat kullanma eğilimi gösterirler. Bu nedenle anne ve babalar, defter cildi kullanarak kitap ve defterleri özenle kaplar. Defter kaplama nedenlerinden biri de, tüm kitap ve defterlerin düzenli görünmesini sağlamaktır. Böylece çocuklar derslere ve eğitim öğretim hayatına daha kolay adapte olur. Defterlerin düzenli ve temiz görünmesini sağlayan, aynı zamanda kitap koruyucu olarak kullanabileceğiniz, kitapları da temiz tutan bu kaplar, şimdi Çiçeksepeti’nde! Siz de kitaplarınızı kaplayan kitap kılıfı, defter cildi gibi özel ürünleri Çiçeksepeti’nde bulabilir ve siparişinizi hızlıca oluşturabilirsiniz!

Defter Kabı Çeşitleri

Defter kaplama kağıtları, genellikle boyutlarına ve desenlerine göre farklılık gösterir. Düz renkler, desenli kaplar, simli ciltler gibi birçok farklı şekilde hazırlanan defter kabı çeşitleri arasında seçim yaparken, çocuğunuzun seveceği bir tasarımı tercih etmenizde fayda var. Defter cildi modelleri, boyutlara göre farklılık gösterir. A3, A4, A5 gibi farklı boyutlardaki defter ve kitapları kaplarken, bu boyutlara uygun kaplamalar seçmelisiniz. Böylece kitap ya da defterin her bir noktasını düzgün bir şekilde kaplayabilirsiniz. Boyutlara ek olarak, kaplamanın hazır ya da rulo halinde olması da model konusunda çeşitlilik sunuyor. Genelde defter kapları rulo olarak satılıyor ancak son dönemde hazır kitap kabı, hazır defter kabı gibi seçenekler de karşınıza çıkıyor. Rulo olarak seçilen defter cildi modellerinde, tüm ölçüleri kendiniz almalı ve yapışkanlarla defter ya da kitabı kaplamalısınız. Ancak hazır kapları tercih ederseniz, yapmanız gereken tek şey defterin ya da kitabın kapağını hazır kapta hazırlanan kısımlara yerleştirmek olacak. Kullanım kolaylığına ve bütçenize göre kitap kılıfları ve defter cildi seçenekleri için Çiçeksepeti’ni mutlaka ziyaret edin!

Uygun Fiyatlı Defter Kabı Çeşitleri Çiçeksepeti’nde!

Defter kabı fiyatları, kaplama modellerine göre belirlenir. Rulo olan modeller daha uygun olurken, hazır olan kitap kılıfı ya da defter kılıfı modelleri her zaman biraz daha pahalı olur. Çünkü birinde tüm işi siz yaparken, diğerinde sizin yerinize tüm detaylar düşünülmüş olur. Kitap kaplama ürünlerini, hazır kitap kabı ya da hazır defter kabı gibi pratik ürünleri, Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz. Yüzlerce seçenek arasından bütçenize ve çocuğunuzun beğenisine göre filtreleme yaparak aradığınız modele ulaşabilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ürünü sepetinize ekleyerek birkaç tık ile ihtiyacınız olan ürünü online olarak satın alabilirsiniz. Kitap kılıfları ya da defter cildi için en uygun fiyat ve en kaliteli seçenekler şimdi Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor!