Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Defunc ÇiçekSepeti'nde!

2015 yılında kurulan The Art Of Utility AB bünyesinde yer alan Defunc markası, yeni nesil kulaklıkları ile son dönemin dikkat çeken markaları arasında yer alıyor. Farklı tasarımlara sahip ürünleri ile Defunc markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Kablolu ve kablosuz kulaklıklar geliştiren Defunc markası, kulak içi ve kulak üstü seçeneklere de sahip. Bir İsveç markası olan Defunc, ürünlerinde kullandığı kaliteli malzemeleri ile büyük beğeni topluyor. Çalışırken, müzik dinlerken, toplantı yaparken, spor yaparken ya da telefonla konuşurken Defunc marka kulaklıkları kullanarak hem pratiklik hem de yeni bir duyma ve konuşma deneyimi kazanabilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı Defunc ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Yüksek Kalitedeki Defunc Ürünleri

Güçlü bir ses deneyimi sunan Defunc markası, ürünlerinde sesi maksimum kalitede duymanız için özel teknolojiler kullanıyor. Defunc Kulak İçi Plus Music Kulaklık, sevdiğiniz şarkıları kesintisiz ve kaliteli bir şekilde duymanızı sağlarken; Defunc Kulak İçi Plus Hybrid Kulaklık ise bir kulaklıktan birden fazla şekilde faydalanmak isteyenleri bekliyor. Siyah, mavi, beyaz, kırmızı gibi farklı renk seçenekleri ile Defunc marka kulaklıklar, aynı zamanda aksesuar anlamında da şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. İndirimli Defunc ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Defunc marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Defunc ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

İsterseniz spor yaparken, isterseniz sevdiklerinizle kesintisiz bir şekilde konuşurken, kulaklarınızı acıtmayacak ve sizi ses kalitesi sayesinde yormayacak Defunc markasının kulaklıklarını kullanabilirsiniz. Siz de Defunc ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Defunc ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.