Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Ev Dekorasyonunu Tamamlayan Dekoratif Çiçekler

Yaşam alanlarınıza enerji katacak en dekoratif detaylar olan çiçekler, ÇiçekSepeti’nin Dekoratif Çiçekler koleksiyonunda sizler için bir araya getirildi!

Her biri birbirinden farklı tasarımlarla özelleştirilen teraryumlar, şık orkideler, rengarenk güller, papatyalar, bonsai ağaçları, sukulentler, kaktüsler ve daha birçok çiçek farklı formlarda ev ve ofislerinize şıklık katmak için hazırlanıyor. Kütük, seramik, beton ve çeşitli malzemelerden hazırlanan saksılar, fanuslar, özel akvaryumlar, kutular ve dekoratif platformlar içerisine özenle yerleştirilen bu çiçek aranjmanları ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Evlerinde Doğanın Yaşayan Bir Parçasına Yer Vermek İsteyenlere…

Oda içerisindeki eşya seçiminin, renklerin ve dekorasyonun kişi üzerinde etkisi büyüktür. Dekorasyonu tamamlayan objeler yalnızca koltuklar, perdeler ve halılar gibi kullanılan eşyalar demek değildir. Çiçekler dekorasyonun yaşayan bir parçası olarak hem güzel bir görünüm sağlayıp hem de ortama enerji katarlar.

Beton duvarları yaşayan yapılar haline getiren çiçekler sayesinde evler bir bütün olurlar bu sebeple onlar için evlerin canlı dekorları ve tamamlayıcı ögeleridir diyebiliriz. Evinizin tamamlayıcı ögesi olacak o benzersiz çiçeği bulmak için teker teker çiçekçileri gezmenize veya internetten saatlerce butik çiçekçi araştırmanıza gerek kalmadı. İster kendi evinizin ya da ofisinizin gözbebeği olacak çiçeği arayın isterseniz en sevdiklerinize hediye edeceğiniz benzersiz bir tasarım düşleyin. Şıklığı ile her ortamın benzersiz bir parçası olacak tüm özel tasarım ürünler ve şehrin en kalifiye butik çiçekçileri ÇiçekSepeti’nde sizler için bir araya geldi.

Her sabah su verirken yapraklarını okşayarak huzur bulacağınız, evinizin enerjisini ve oksijen seviyesini yükseltecek dekoratif çiçekler, ÇiçekSepeti aracılığı ile sizler için usta eller tarafından hazırlanıyor. Bölgenizin en yetenekli butik çiçekçilerinin imzasını taşıyan, evinize ışık ve enerji verecek olan dekoratif çiçekler, sizin ve sevdiklerinizin ev veya ofis dekorasyonunu tamamlayan canlı birer obje olmak için bekliyor.

ÇiçekSepeti’nin dekoratif çiçek çeşitleri ile sevdiklerinize etkileyici ve farklı bir çiçek tasarımı hediye edebilirsiniz. Aile fertlerine, dostlarınıza, resmi ilişkiler içerisinde olduğunuz kişilere veya kendinize binlerce dekoratif çiçek alternatifinden birini seçebilir, sadece birkaç dakika içerisinde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Binlerce Dekoratif Çiçek…

Canlı, kuru veya yapay çiçeklerle hazırlanan binlerce farklı dekoratif çiçek modelini bu sayfa içerisinden inceleyebilir, ev dekorasyonunuzu tamamlayacak olan benzersiz tasarımı anında bulabilirsiniz. Sayfa içerisinden kişiye özel olarak hazırlanan aranjmanları filtreleyebilir ve özelleştirilebilen detayları olan çiçekler içerisinden yalnızca onun için hazırlanmış bir tasarımı tercih edebilirsiniz. Üstelik çeşitli ebatlar ve farklı çiçekler ile hazırlanan dekoratif çiçek fiyatları her bütçeye uyum sağlayabilecek alternatifler ile hazırlanıyor.

Dekoratif çiçekler ile tüm özel günlerde sevdiklerinize benzersiz sürprizler planlayabilir, yüzlerini gülümsetecek jestler planlayabilirsiniz. Romantik günlerde, doğum günlerinde, yeni ev veya iş tebriklerinde; kısacası sevdiklerinizi tebrik etmek ve onlara duygularınızı ifade ederek teşekkür etmek istediğiniz her anda ortama ve duruma uyan bir dekoratif çiçek sipariş edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden dekoratif çiçek göndermek istediğiniz zaman teslimat adresini yazarak bölgeye gönderilebilen tasarımları inceleyebilirsiniz. Bu tasarımlardan aynı gün teslim edilme opsiyonu olanları inceleyebilir veya kargo ile bölgenize gönderilen ürünleri satın alabilirsiniz. Birçok çiçek için teslimat gün ve saat aralığını belirleyebilirsiniz.

Tüm özel günlerde ya da içinizden mutlu etmek geldiğinde sevdiklerinizin yaşam alanlarına dekoratif bir dokunuşta bulunarak zevkinizi yansıtabilir ya da kendiniz için bir dekoratif çiçek sipariş edebilirsiniz. Siz de hemen şimdi bu sayfa içerisinden dekoratif çiçek siparişi verebilir, siparişinizin aynı gün veya kargo gönderimi ile teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.