İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Ev Dekorasyonunu Tamamlayan Çiçekler

Ev dekorasyonunun kişi üzerindeki etkilerini hepimiz biliyoruz. Ancak ev dekorasyonundan kasıt yalnızca koltuklar ve duvarların birbirine uyumu ya da perdelerin renginin parkeler ile arasındaki ilişki demek değildir. Her evin bir canlıya ihtiyacı vardır. Bu evin ve ev halkının taşıdıkları enerji için oldukça önemlidir. İçinde bulundukları her ortama neşe ve enerji katan çiçekler de, evlerin canlı dekorları ve tamamlayıcı ögeleridir. Beton duvarları, yaşayan yapılar haline getiren çiçekler sayesinde evler bir bütün olurlar. Boş duran bir vazodansa rengarenk ve mis kokulu güllerin olduğu bir vazo odaya neşe katar. Ya da sabahları su verirken yaprakları okşanacak bir çiçeğin bulunması, evin içerisinde enerjisi yüksek yaşama yer verir.

Siz de evlerinizde yaşayan bir doğa parçasına yer vermek ister misiniz? Üstelik şıklığı ile evinizin benzersiz bir parçası olacak bu özel tasarım ürünler, ÇiçekSepeti’nde sizler için toplandı. Usta ellerin hazırladığı dekoratif çiçekler, farklı butik çiçekçilerin imzası ile evlerinize geliyor. Evinizin tamamlayıcı ögesi olacak o benzersiz çiçeği bulmak için teker teker çiçekçileri gezmenize veya internetten saatlerce butik çiçekçi araştırmanıza gerek kalmadı. İster kendi evinizin veya ofisinizin göz bebeği olacak çiçeği arayın isterseniz de en sevdiklerinize hediye edeceğiniz benzersiz bir tasarım düşleyin. Hayal ettiğiniz dekoratif çiçeklerin hepsi alanında bir numara olan çiçek tasarımcılarının ellerinden çıktı ve bu sayfada sizler için derlendi.

Birbirinden farklı hikayeleri içerisinde barındıran teraryumlar, şık orkideler, güller, papatyalar bonsai ağaçları, sukulentler ve kaktüsler… Birçok çiçek farklı formlarda sizler için hazırlandı ve kimi zaman bir kütük, kimi zaman özel bir akvaryum kimi zaman ise özel tasarım bir kutuda sunuldu. Evinize ışık ve enerji verecek olan butik çiçekler, sizin ve sevdiklerinizin ev veya ofis dekorasyonunu tamamlayan canlı birer obje olurken, sevdiklerinize etkileyici ve farklı bir çiçek tasarımı hediye etmek istediğinizde etkili bir seçenek sunacak. Siz de aile fertlerinize, dostlarınıza, iş ilişkisi içerisinde olduğunuz kişilere veya kendinize bu dekoratif çiçeklerden birini seçebilir, sadece birkaç dakika içerisinde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.