İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dekoratif Duvar Kağıtları

Ev dekorasyonuna renk katacak, bulunduğu ortamın havasını değiştirecek ürünlerden biri de dekoratif duvar kağıdı çeşitleridir. Görsel olarak ortamı zenginleştiren ve ortama şıklık katan duvar kağıdı modelleri, odalara hareket katar. Her odaya uygulanabilen, evin bir tamamlayıcısı olan duvar kağıdı çeşitleri ile siz de evde tarzınızı yansıtabilirsiniz!

Duvar kağıtlarının oldukça farklı modelleri vardır. Aynı zamanda herhangi bir alanı değiştirmek istediğinizde duvar kağıtları tercih edebileceğiniz ilk ürünlerden biridir. Dekoratif duvar kağıtları sayesinde evde çok büyük değişiklikler yapmasanız bile eviniz çok farklı, modern ve göz alıcı bir hal alabilir. Üstelik dekoratif duvar kağıtları sayesinde evinizin duvarlarını sürekli boyamanıza gerek kalmaz. Silinebilir ve boyanabilir duvar kağıtları sayesinde dilediğiniz zaman kolayca tasarımda değişiklikler yapabilirsiniz.

Dekoratif Duvar Kağıdı Modelleri

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biri olan dekoratif duvar kağıtları, oldukça çeşitlidir. Zevkinize göre seçim yapabileceğiniz modellerin farklı özellikleri de bulunur.

 • Kişisel zevkleriniz ve duvar kağıdının kullanılacağı oda, dekoratif duvar kağıdı seçimindeki en önemli etkenlerdendir.
 • Dekoratif duvar kağıdı seçimi yaparken ürünün deseni kadar kalitesine de dikkat etmeniz gerekir. Şık, modern ve göz alıcı bir duvar kağıdını uzun yıllar kullanmak isterseniz ürünün yapımında kullanılan malzemeye göz atmalısınız.
 • Mutfaklar ve çocuk odaları, en sık kirlenen alanlardır. Özellikle bu odalar için silinebilir dekoratif duvar kağıdı modellerinden seçim yapmanız hayatınızı kolaylaştırır. Vinli modeller silinebilir olarak öne çıkarken non-woven modeller, duvardan dilediğiniz zamanda sökülebilecek bir yapıya sahiptir. Böylece duvarlara zarar vermeden, istediğiniz zaman duvar kağıdınızı değiştirebilirsiniz. 
 • Dekorasyon ürünlerinize, evinizin tasarımına göre duvar kağıdı modeli seçebilirsiniz. Böylece hem tarzınızı yansıtabilir hem de şık bir ortam oluşturabilirsiniz. 
 • 3 boyutlu, çiçek desenli, karakter temalı çok çeşitli duvar kağıdı çeşitlerinden evinize en uygun olanı seçerek evinizi güzelleştirebilirsiniz. 
 • Doğayla iç içe olmayı seviyorsanız çiçekli ve ağaçlı modellerden; çocuk odaları için çizgi film karakterli modellerden; salon ve mutfaklar için klasik, taş veya ahşap görünümlü modellerden seçim yapabilirsiniz. 
 • Ev ve iş yerleri için farklı dekoratif duvar kağıtlarını tercih ederek siz de yaşam alanlarınıza istediğiniz dokunuşları yapabilirsiniz!

Dekoratif duvar kağıdı modellerini sıvalı ve beton duvarlara uygulayabilirsiniz. Duvarın engebeli, nemli ve pürüzlü olmaması önerilir. Fayans, ahşap, ham sıvalı ve nemli bölgelere ise dekoratif duvar kağıdı uygulamanız tavsiye edilmez. Bunlara dikkat ettiğinizde kolayca duvar kağıdı kaplamanızı yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Duvar Kağıdı Çeşitleri ile Dekorasyonunuza Renk Katın

Dekoratif duvar kağıtlarının fiyatları duvar kağıdının malzemesinden boyutuna kadar pek çok etken dolayısıyla değişiklik gösterebilir. Taş, tuğla, ahşap ve çizgili duvar kağıtları; silinebilir, çizilebilir ve boyanabilir duvar kağıtları; klasik ve modern duvar kağıtları ile odalara farklı dokunuşlar yapıp dekorasyonunuza renk katabilirsiniz.

 • Duvar kağıtları ile ortamın rengini, atmosferini ve dekorasyonunu değiştirebilirsiniz. 
 • Duvarlara ve tavanlara uygulanabilen dekoratif duvar kağıtları ile hem yüzeyleri koruyabilir hem de farklı alanlar oluşturabilirsiniz. 
 • Özellikle 3 boyutlu modeller sayesinde gerçekçi ve göz alıcı görünümler oluşturabilirsiniz. Çocuk odaları ve salonlarda geleneksel modellere göre daha modern olan 3 boyutlu tasarımları tercih edebilirsiniz. 
 • Geometrik şekiller, pastel renkler ve doğa resimleri ile çocuğunuzun odasında farklı figürler oluşturabilirsiniz. 
 • Klasik ve sade bir eviniz varsa renkli duvar kağıtları ile zıtlıkların uyumundan faydalanabilirsiniz.

Farklı markaların en iyi dekoratif duvar kağıdı tasarımlarını ÇiçkeSepeti’nde inleyerek hem kendiniz hem de sevdikleriniz için sipariş oluşturabilirsiniz. Her ihtiyacınıza cevap veren ÇiçekSepeti’nde birbirinden farklı, her yere uyum sağlayabilen dekoratif duvar kağıtları sizi bekliyor!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.