İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Ev Dekorasyon Ürünleri

Ev dekorasyonunun tamamlayıcısı dekoratif ev ürünleri ile göz alıcı bir eve sahip olabilir, yaşam alanlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Zevkinize göre seçeceğiniz küçük parçalarla evinize karakter kazandırabilir, estetik anlayışınızı her köşeye özgürce yansıtabilirsiniz. Duvarlarınıza renk ve hareket katacak tablo çeşitleri, bitkileriniz için dekoratif saksılardekoratif şişe, tepsi, tabak ve kutular ile evinizin final görünümünü belirleyebilirsiniz. Her ayrıntıyı incelikle tasarlayarak evde olmanın keyfini artırabilir, kendinize mutlu bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunun Vazgeçilmezi Tablo Modelleri

Duvarlarınız için seçeceğiniz tablo ve pano modelleri yaşam alanlarınıza hareket katar. Evinizin stiline ve dekorasyonda kullandığınız renklere göre seçebileceğiniz tablolar ile daha samimi bir ortam yaratabilir, mobilyalarınızı tamamlayabilirsiniz. Modern bir ev dekorasyon tarzına sahipseniz, geometrik desenli veya soyut tablolara öncelik verebilir, renklerin enerjisini evinize taşımak istiyorsanız, pop art tablo seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yatak odalarında huzurlu ve dingin bir ortam yaratmak için floral desenli tabloları seçebilirsiniz.

Yalnızca yetişkinler için değil, çocuklar için de tablo seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Pastel tonlardaki bebek odaları için hayvan figürlerinin yer aldığı tablo modellerini değerlendirebilir, çocuğunuzun tuttuğu takımın armasının duvarlarını süslemesini sağlayabilirsiniz. En sevdiği çizgi film karakterini veya hayvanı duvarına taşıyabilir, onun için özel bir yaşam alanı tasarlayabilirsiniz.

Dilerseniz duvarlarınızı size ait anılarla da süsleyebilirsiniz. Kişiye özel tablo çeşitleri ile en özel günleriniz hep gözünüzün önünde olurken, evinizi size ait anılarla doldurabilirsiniz. Seçeceğiniz fotoğrafları kanvas tablo olarak bastırabilir, bu fotoğraflarla kişiye özel bir duvar saati hazırlatabilirsiniz. Ailenize ait 3D ahşap tablo ile duvarlarınıza hareket katabilir veya tel pano üzerine fotoğraflarınızı asarak daha romantik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ayrıntıları Güzelleştiren Dekoratif Ev Ürünleri

Ev dekorasyonunda küçük parçalar büyük farklar yaratır. Seçeceğiniz saksı modelleri, sepet çeşitleri, biblo gibi dekoratif ev ürünleri sayesinde benzersiz bir eve sahip olabilirsiniz. Dekoratif ev ürünleri düşünüldüğünde akla gelen ilk objelerden biri de dekoratif kutulardır. Zevkinize göre oturma odası, yatak odası veya çalışma odasında konumlandırabileceğiniz dekoratif kutuları saklama alanı olarak da kullanabilirsiniz. Hobi malzemeleri veya takılarınız için kullanabileceğiniz dekoratif kutu çeşitleri, ev dekorasyonunu tamamlar. Rustik ev dekorasyonuna sahipseniz ahşap kutu modelleri ile tasarımda bütünlük yakalayabilir, dekorasyonda gold detayları seviyorsanız gold kenarlara sahip cam kutulara şans verebilirsiniz.

Evde bitkilerin varlığı sizi mutlu ediyorsa, bu mutluluğu dekoratif saksı modelleri ile daha estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Beton saksı modelleri ile modern görünümler yaratırken, saksı standı çeşitleri arasından seçeceğiniz bir parça ile hem bitkilerinizin daha iyi güneş almasını sağlayabilir hem de evinizde göz alıcı bir bitki köşesi yaratabilirsiniz. Ayaklı saksı modelleri ile yaşam alanlarınıza şık bir dokunuş katarken, renkli saksı seçimleri ile daha enerjik bir yaşam alanı tasarlayabilirsiniz.

En Güzel Ev Dekorasyon Ürünleri ÇiçekSepeti’nde

Ev dekorasyonunu şık bir biçimde tamamlayabilecek binlerce parça bu özel seçkide yerini alır. Yaşam alanlarını daha estetik, enerjik, huzurlu yapabilecek parçaları keşfedip ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Kişiye özel tablo, kum saati, hasır sepet çeşitleri, dekoratif kase modelleri gibi birçok ev dekorasyon ürünü ÇiçekSepeti koleksiyonunda bulunur. Zengin renk ve model çeşitliliği sayesinde eviniz için en doğru parçaları seçebilir, kusursuz bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Modern, rustik, klasik, romantik her tarzdan ev için benzersiz parçaların yer aldığı ev dekorasyon ürünleri herkes için göz alıcı seçenekler sunar. Fırsatlarla dolu ÇiçekSepeti dünyasına adım atabilir, farklı ödeme seçenekleriyle dilediğiniz ürünü kaçırılmayacak fırsatlarla satın alabilirsiniz.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.