Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Dekoratif Şişeler

Bir alanı dekore ederken her detay oldukça önemlidir. Küçük detaylardan başlayan dekorasyon yolcuğunu genel bir bütünlük oluşturmak için farklı objeler ve malzemeler kullanılır. Birbirinden estetik ve kullanışlı ürünleri tercih ederek zarif bir ortam oluşturabilirsiniz. Yaşam alanlarına farklılık katmak ve özel alanlar oluşturmak için en çok tercih edilen ürünlerin başında gelen dekoratif şişe modelleri, oldukça geniş bir yelpazede sunulur. Hem kişisel tarzı hem de mekanın genel tarzını yansıtan bu modeller arasından seçim yaparken alanın mimarisine ve estetik bütünlüğüne uygun ürünler seçilmelidir. Ayrıca dekoratif şişe modelleri nişan, düğün, doğum günü gibi organizasyonlarda da en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve yaşam alanlarınıza güzellik katmak için ihtiyacınız olan tüm dekoratif şişe modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla hemen sipariş edebilirsiniz.

Estetik ve Zarif Dekoratif Şişe Modelleri

Farklı ve özgün tasarımlarla sunulan dekoratif şişe modelleri, yaşam alanlarına farklılık katmak isteyenler için harika alternatifler sunar. Renkli, desenli, kişisel zevklere uygun modeller sayesinde özel olarak istediğiniz alanı oluşturabilirsiniz.

 • Farklı malzemelerden üretilen dekoratif şişe modelleri, yaşam alanlarına ufak dokunuşlarla farklılık katmak isteyenlerin ilk seçenekleri arasında yer alır. Cam, seramik, ahşap, toprak, bakır gibi malzemelerden üretilen bu ürünler sayesinde istediğiniz tarzı kolayca yansıtabilirsiniz.
 • Salon ve oturma odası gibi misafirlerin ağırlandığı alanlarda atmosferi değiştirecek ve yenilikçi bir görüntü yakalamanızı sağlayacak şişe modellerini tercih edebilirsiniz. Bu şişelerin üzerinde farklı renkler, tasarımlar ve dizaynlar bulunur. Genel dekorasyon tarzına uygun seçimler yapabileceğiniz gibi aykırı seçimlerle farklı çizgiler yakalayabilirsiniz.
 • Geri dönüşüm füzyon tasarımlarla hem doğaya destek verebilir hem de yaşam alanınıza oldukça hoş bir dokunuş yapabilirsiniz.
 • Dekoratif şişe seçerken kullanılan malzemenin kalitesine ve darbelere dayanıklılığına dikkat etmeniz gerekir. İyi malzemeden üretilmemiş ürünler kısa sürede eski formlarını kaybedecek veya darbeler karşısında kırılacaktır.
 • Dekoratif şişeler arasında Led ışıklarla süslenmiş özel ürünlerde bulabilirsiniz. Bu tarz ürünler yaşam alanlarına farklı bir hava katmanın yanı sıra akşamları aydınlatma için oldukça hoş seçenekler sunar.
 • Yaşam alanlarındaki tarzınız ister klasik, isterseniz minimalist, isterseniz de modern olsun her tarza uygun seçenekte dekoratif şişe bulabilirsiniz. Üzerinde farklı tasarımların bulunduğu bu modeller kaliteli seramik veya camdan üretilir. Uzak Doğu’nun mistik havasını yansıtabileceğiniz tütsü şişeleri ya da çeşitli boyutlarda sunulan vazo şeklindeki tasarımlar rahatlatıcı bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur.

Her Zevke Hitap Eden Dekoratif Şişeler

Oldukça farklı seçeneklerde sunulan dekoratif şişe modelleri aynı zamanda muhteşem hediyelik ürünlerdir. Ofis ve iş yerlerinde yeni işe başlayan sevdiklerinizi, nişan ve düğün gibi organizasyonlarda misafirlerinizi, yaşam alanlarında sizden bir parça olmasını istediğiniz arkadaşlarınızı dekoratif şişe ürünleri ile mutlu edebilirsiniz.

 • Dekoratif şişeler arasında en çok hediye edilen model dilek şişeleridir. İçerisinde farklı dileklerin yer aldığı bu şişeler tekli satılabildiği gibi çoklu olarak da satılır. 12’li, 6’lı ya da 24’lü dilek şişe modelleri bulabilirsiniz. Bu dilekleri özel günlerde misafirlerinize veya sevdiklerinize sürpriz olarak verebilirsiniz.
 • Dekoratif şişeler arasında yer alan cam fanus modelleri oldukça hoş ürünler sunar. İçerisinde unicorn tasarımından çiçeklere, Küçük Prens figüründen sevgili temalarına kadar istediğiniz tarzda cam fanus bulabilirsiniz. Bu cam fanusları kişisel mesajlarınıza göre özelleştirebilir, sevdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz.
 • Dekoratif şişe modelleri nargile modelleri içinde oldukça önemlidir. Nargilenin suyunun konulduğu alan cam şişeden yapılır ve kaliteli bir cam şişe olmadan nargile keyfi tam olarak yaşanmaz. Nargile modeliniz için aradığınız boyut ve özellikteki şişeyi dekoratif şişe sayfasında bulabilirsiniz.
 • Bakır malzemeden üretilen dekoratif şişe modelleri ibrik gibi el işlemesi olarak sunulur. Bu ürünleri yaşam alanlarında kullanarak Retro bir hava oluşturabilirsiniz.
 • Dekoratif şişe modelleri aynı zamanda içlerine ürün konularak da kullanılabilir. Örneğin; içerisinde şarap ya da şerbet bulunan modelleri masa tasarımlarında kullanabilir, içerisinde çeşitli şekerlemelerin yer aldığı modelleri raf dekorasyonlarının bir parçası haline getirebilirsiniz.

Dekoratif şişe modelleri yaşam alanlarını kişiselleştirmenin en güzel yollarından birini sunar. Farklı boyut ve malzemelerden üretilen tüm dekoratif şişe modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, kampanyalardan yararlanarak oldukça uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.