Bu ürünün kampanyalı satışı stoklarla sınırlıdır. Bir tüketici bu kampanya stoğundan maksimum 10 adet satın alabilir.
Çiçeksepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ürünün iade politikasını öğrenmek için tıklayın.
Bu ürün nom-bilgisayar tarafından gönderilecektir.
Bu satıcının ürünlerinde geçerli 350,00 TL Üzeri Kargo Bedava
Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle
Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.
| Marka | ModanoM/PN |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 3.25A (2.25A uyumlu) |
| Güç | 65W (45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Dikdörtgen Pinli Uç - Usb Tip |
| Model | RNA-IB07 |
| EAN13 | 8697785554693 |
| Parça Kodları | 0A65802 0B47455 0B47456 0B47457 0B47458 45N0253 45N0254 45N0255 45N0256 45N0357 45N0358 |
| Uyumlu Modeller | Lenovo IdeaPad Yoga 11, 11s, 13 Lenovo ThinkPad Edge E431 Lenovo ThinkPad Edge E531 Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen1 |
Garanti Koşulları:
24 Ay Birebir Değişim Garantilidir.
Ürünlerimiz MUADİL olup, TSE ve CE standartlarında üretilmiştir. Güç Kablosu kutu içinde bulunmaktadır.
Muadil ürünlerde
MARKALAR STOK DURUMUNA GÖRE FARKLILIKLAR GÖSTEREBİLMEKTEDİR.Bu ürün ilan başlığındaki model ile birebir uyumludur ancak bazı Cihazlar birden fazla adaptör kullanmaktadır. Bu nedenle eski adaptörünüzün üzerinde veya Bilgisayarınızın altında yazan Volt, Amper bilgisine dikkat ediniz veya bize sormaktan çekinmeyin.
Lütfen satın almadan önce cihaz model numaranızı, Volt ve Amper bilgisini tarafımıza iletirseniz sizi doğru ürüne yönlendirebiliriz.
Arayıpta bulamadığınız Tüm Notebook Yedek Parçalarını bize sorabilirsiniz.
ADRES DEĞİŞİKLİĞİ MAALESEF YAPILAMAMAKTADIR BU NEDENLE ADRESİNİZİ SİPARİŞTEN ÖNCE GÜNCELLEYİNİZ.
