Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Delonghi ÇiçekSepeti’nde!

Delonghi, girişimci benliği, mütevazi stili ile eşsiz bir kombinasyon sunan halka açık ve İtalya merkezli bir küçük ev aletleri üreticisidir. Marka, 1902 yılında küçük sanayi parçaları imalat atölyesi olarak kurulmuş olup günümüzdeki halini 1950 yılında almıştır. Treviso merkezli Delonghi, tüketicilerinin ‘’her gün daha iyi’’ hissetmesini ana hedefi olarak görür ve marka özünü tüm ürünlerinin tasarımına aktarır.

Kalitesiyle yeniliği ve tasarımı günlük rutin hayatı ve gereksinimleri keyifli deneyimlere dönüştüren Delonghi ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Delonghi Ürünleriyle Her Gün Daha İyi

Delonghi sürekli geliştirdiği ürünleriyle, farklı kültürlere, yaşam tarzlarına, çevrelere ve rutin olarak yapılan farklı ev bakımlarına uyum sağlayacak, stil ve performans arayan tüketicilere hitap ediyor. Kahve, ev gereçleri, ısıtma soğutma, ütü-süpürge kategorilerinde üst düzey performans sunan kullanımı kolay ürünler üretiyor. Ürünleri sayesinde sıradan bir günü her zaman özel bir ana dönüştürmeyi hedefleyen Delonghi, yüksek performanslı, güvenilir, kullanımı eğlenceli, tasarımı eşsiz ve bu özellikleriyle ün kazanmış ürünler geliştirmeyi başararak hedefini gerçekleştiriyor. Siz de hayatınıza Delonghi güzellikleri katmak istiyorsanız özel kampanya ve indirimlerden yararlanmak için ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz!

İtalyan ve üretici kimliğini tek bir potada eriten, her ürün kategorisi içinde iyi hazırlanmış renk paleti sayesinde farklı tarz ve kültürlere ve ev ihtiyaçlarına uyarlanmış sıradışı çizgilere sahip şık, ayırt edilebilir, kullanışlı ürünler dizayn eden Delonghi, kahve makinesinden tost makinesine, dondurma makinesinden kettle çeşitlerine kadar pek çok ürünüyle ÇiçekSepeti’nde. Tasarım ve performansın mükemmel birleşiminin buluştuğu yenilikçi ve kampanyalı Delonghi ev aletlerine evinizin konforunda, ÇiçekSepeti'ne özel fırsatlarla sahip olmak için hemen tıklayın!