Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Demeter ÇiçekSepeti'nde!

1996 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana birbirinden farklı kokuları ile her anınızı süsleyen Demeter markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Adını Yunan mitolojisindeki tarım ve bereket tanrıçasından alan Demeter markası, farklı alt ve üst notalara sahip kokuları ile birbirinden kaliteli parfümler üretiyor. Doğanın kokularını şişeleyerek, benzersiz bir iz bırakmanızı sağlayan Demeter markası; sade ve şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Siz de uygun fiyatlı Demeter ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kalıcı Kokuya Sahip Demeter Ürünleri

Yasemin, badem, kiraz çiçeği, vanilyalı dondurma, domates, ananas, sekoya ağacı, marshmallow gibi birçok farklı üründen elde ettiği kokularla cezbedici parfümler geliştiren Demeter markası; güzel duygular çağrıştıran tüm kokuların üzerinizde taşınabilmesine olanak sağlıyor. Demeter marka parfümler, kalıcı notalarıyla günlük hayatta ve özel günlerinizde size eşlik ediyor. İndirimli Demeter ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Demeter marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Demeter ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Farklı kokular arıyor, aynı zamanda kalıcı ve kaliteli bir parfüm sahibi olmak istiyorsanız, Demeter marka parfümlerle tanışabilirsiniz. Siz de Demeter ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Demeter ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.