İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Deniz Araçları Parça Aksesuar Çeşitleri

Denizlerde olmayı ve özellikle tekne yolculuklarını sevenler için kaliteli ve pratik malzemeler edinmek önem taşır. Deniz aksesuarları üreten markalar, gelişen teknoloji ile birlikte çok kullanışlı tasarımlar yarattılar. Teknenizde ve deniz üstünde ihtiyaç duyabileceğiniz sayısız malzemeyi ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Tekneden karaya çıkmak için ihtiyacınız olan şişme botlarla birlikte kullanabileceğiniz tüm ekipmanı bir arada görmek ve uyumlu aksesuarlar seçmek için doğru adrestesiniz. Botunuz yoksa ya da yeni bir bot arıyorsanız, Discovery markasının alüminyum tabanlı şişme botlarını tercih edebilirsiniz. Farklı boy seçenekleri sunan markanın 3,80 metrelik botu 5 kişilik taşıma kapasitesine sahip. Ayarlanabilir kürek aparatı ve güçlü malzeme ile çevrelenmiş gövdesiyle denize inebileceğiniz bot, alüminyum tabanıyla da sağlamlığını pekiştiriyor. Shakespeare Sigma Trolling elektrikli bot motoru, yakın mesafeler için tasarlanmasına rağmen güçlü itme kuvvetine sahip. Tekneniz ve kıyı arasında kat edeceğiniz yollar için gayet ideal. Hafif yapısı ile kolay sökülüp takılan motoru da benzinli motorları sevmeyenler için iyi bir seçenek. İhtiyacınız olan diğer bot türleri, bot kürekleri, motorlar ve ipler gibi malzemeleri tedarik etmek için ÇiçekSepeti’nin zengin ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Kıyı Ürünlerinde de Yanınızda

Tekne gezileri sırasında sakin koylara çıkmayı, sessiz ormanları gezmeyi kim sevmez. Tıpkı denizlerde olduğu gibi ıssız kıyılarda da doğru ekipmana sahip olmak önem teşkil eder. Mastek markasının katlanabilir kürek seti kıyıdaki maceralarınızı kolaylaştırmak için tasarlanan bir ürün. Cebinizde taşıyabileceğiniz kadar uygun büyüklükte ki bu set, testere, kazma, kürek, şişe açacağı ve pusula gibi pratik parçaları bir araya getiriyor. Ekonomik olmasıyla da tercih sebebi olan ürünü, botunuzda ya da sırt çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Denizdeki ve kıyıdaki bir diğer yardımcınız da 10 metrelik iskota halat olabilir. Dağcıların da kullandığı bu halat ile botunuzu bağlayabilir ya da kamp alanınızı kurmak ve geliştirmek için çeşitli işlerde kullanabilirsiniz. Kampınızı kurduktan sonra biraz da eğlenmek isterseniz ÇiçekSepeti’nden sipariş verebileceğiniz Badminton setleri oldukça ideal. Denizde ve kıyıda ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanı benzer şartlarda ÇiçekSepeti üstünden sipariş vererek tüm deniz maceranızı daha kolay ve eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Botlarınız İçin Güvenilir Ekipmanları Yedekleyebilirsiniz

USB girişli, şarjlı, otomatik şişirme pompasını bot, deniz yatağı, can simidi gibi malzemelerinizi şişirmek için kullanabilirsiniz. Pompa, USB girişinden topladığı enerjiyi depolayabildiği için fişe ihtiyaç duymuyor. Daha yüksek hava basıncına ihtiyacınız varsa ve elektrikle kullanacaksanız, İntex elektrikli hızlı pompa tam size göre. 3 farklı başlığı bulunan pompa son derece kolay taşınır ve bir o kadar da kolay çalışır. Yüksek hava debisi ile şişirme süresini çok kısaltan İntex pompa, 12 V DC dönüştürücüsü sayesinde çakmak gözünden de elektrik alabilir. Bir diğer yardımcı ekipman olan Aqua Marina Dolly bot taşıyıcı tekerlekler ile botunuzu kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Hafif ve basit yapısı ile ikinci bir kişiye ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Botunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz tamir kitlerinde de çok çeşit bulunuyor. Bgc markasının sunduğu kit, 50 miligramlık ekstra hızlı yapıştırıcı ve yama malzemelerini içeriyor. Metal ve ahşap yüzeyler için kullanabileceğiniz Bgc yapıştırıcı, zor zamanlarda güvenebileceğiniz sağlam bir ürün. Denizde çok vakit geçirenlerin ihtiyaç duyabileceği sayısız malzeme ve ekipmana ÇiçekSepeti üstünden ulaşmak çok kolay. Güvenli dağıtım ağı ile dilediğiniz her noktaya sipariş verebilirsiniz. Kampanya fırsatlarını değerlendirebilir, tüm ihtiyaçlarınızı ÇiçekSepeti ile karşılayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.