Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Deniz Oyuncakları

Büyükler kadar küçüklerin de iple çektikleri yaz tatillerinin unutulmaz hâle gelmesini sağlayan deniz etkinlikleri, deniz oyuncakları ile daha eğlenceli oluyor. Okul öncesi ve ilköğretim çağındaki çocukların deniz kıyısında keyifli ve bir o kadar da yaratıcı oyunlar oynayabilmelerine zemin hazırlayan ürünler, ÇiçekSepeti’ne özel avantajlarla çocuklarla buluşuyor. Oyuncak gemilerden kum kovalarına kadar sayısız oyuncağı kataloglarında bulunduran ÇiçekSepeti üzerinden dilediğiniz modelleri, kredi kartına taksit ve aynı gün teslimat imkanlarıyla kolayca satın alabilir, sizden yeni bir oyuncak bekleyen küçüklere hediye edebilirsiniz.

Deniz Oyuncakları ile Kumdan Kaleler Yapmak Çok Kolay

Ebeveynleriyle birlikte deniz kıyısında tatilin tadını çıkaran küçüklerin favori deniz oyuncakları arasında, onların, kumdan kale yapabilmelerine yardım eden kum oyuncaklarından kova setleri bulunuyor. Kovayla birlikte tırmık, kürek ve benzeri, kumu kazma, sonra kovaya doldurma aşamasında küçüklerin işini kolaylaştıracak parçalar da yer alıyor. Kalelerin sağlamlığını artırmak ve kumun içindeki taş gibi unsurları ayıklamak için çocukların değerlendirebilecekleri elekler de kovaların önemli parçalarından biri.

Kumdan kale yerine daha ilginç yaratımlar sergilemek isteyen küçükler için birbirinden dikkat çekici görünümlere sahip kum kalıpları da mevcut. İçi genellikle elle doldurulan ve bir miktar deniz suyu ile ıslatıldıktan sonra kumun iyice yerleştiği kalıplar, çocukların, bulundukları yerde herkesin beğenisini kazanacak şekiller oluşturabilmelerine olanak veriyor. Dayanıklı polikarbon materyalden üretilen kova ve kalıplar, küçüklerin en sevdikleri deniz oyuncaklarından.

Deniz Toplarıyla Macera Dolu Anlar

Denizin dalgasız anlarında suya giren küçüklerin, ebeveynleri ve arkadaşlarıyla oynayabilecekleri farklı deniz oyuncakları da var. Elle kavranabilecek boyutlarda üretilen ve suda batmayan deniz topları, böyle oyuncaklardan. Canlı renklere sahip olan ve suda batıp kaybolma riski taşımayan ürünler, küçüklerin, denizin derin olmayan bölgelerinde, fiziksel hâkimiyetlerini koruyarak eğlenceli oyunlar oynayabilmelerine fırsat tanıyor. Aksiyondan yorulan çocuklar ise aynı topları kullanarak daha farklı oyunlara katılabiliyor. Deniz kovasına doldurdukları kumun içine sakladıkları topun rengini tahmin etme yarışması, düzleştirilmiş kumda açılan deliklere topu atıp isabet ettirme yarışması gibi çocukların yaratıcılıklarına bırakılabilecek pek çok oyun, deniz topları ve deniz oyuncaklarıyla rahatlıkla oynanabilir.

Pompa veya nefes yoluyla içine hava doldurulan ve küçükler kadar büyüklerin de kendi aralarında oyun oynayabilmelerine imkân tanıyan deniz topları, dikkat çekici renkleriyle alışveriş listelerine girmekte. Kimi zaman rüzgârın gücüne karşı koyamayıp hedeflenenden farklı bölgelere gitmesiyle oyunun seyrini daha eğlenceli kılan ürünlerin havası, tıpalarının açılmasıyla çıkarılabiliyor.

Eksiksiz Araç Setleri Özellikle Erkek Çocukların Gözdesi

Kova setleri gibi küçüklerin, özellikle de erkek çocuklarının beğenisini kazanan deniz oyuncaklarından biri de damperli kamyon, kepçe ve greyder gibi araçların, kumda hareket ettirilebilen versiyonları. Böyle oyuncakların elle kontrol edileni ve kumandayla hareket edenleri de mevcut. Normal oyuncaklardan farklı olarak daha büyük ve kumda gidebilecek tekerleklerle güçlendirilen ürünler, çocukların, kum ve deniz suyuyla kurguladıkları oyunlarda, onlara eşlik ediyor. Küçüklerin, arkadaşlarıyla düzenledikleri oyunlarında başvurabilecekleri oyuncaklar, genel olarak plastik materyalden üretilir ve su teması gibi durumlarda, yapıları herhangi bir değişime uğramaz. Yine de ürünlerin kum ve deniz suyuyla gelen tuzdan arındırılması, modellerin daha uzun ömürlü olmasına katkıda bulunabilir. ÇiçekSepeti aracılığıyla edinebileceğiniz ürünler, çocuklar için harika bir hediye olurken onların unutamayacakları yaz tatilleri geçirebilmeleri açısından da değerli.

Siz de ailece çıktığınız yaz tatillerinde hem çocuklarınızı hem de sizi eğlendirecek deniz oyuncakları almayı planlıyorsanız, dünyanın önde gelen oyuncak markaları tarafından hazırlanan deniz oyuncaklarını inceleyebilir, satın alma işlemini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz.