Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Deodorantlar

Günümüzün en çok ihtiyaç duyulan kozmetik ürünlerden birisi olan deodorant koltuk altı temizliğinde kullanılır. İş veya okul temposunun içerisinde herkes yorulup terleyebilir. Bunun için deodorant parfüm kullanmak çok etkili ve pratik bir çözüm yolu olur. Gün içerisinde koltuk altı terlemesinin önüne geçmek isteyenler farklı deodorant çeşitleri arasından dilediklerini kullanabilir. Roll-on deodorant gibi kozmetik ürünleri kadınların ve erkeklerin her zaman bakımlı olmasını sağlar. Kullanımı kolay olan deodorant roll-on uzun saatler boyunca kötü koku oluşumunu engeller. Roll-on tavsiyesi için Çiçeksepeti sayfasına bakabilirsiniz. 

Hoş ve Kalıcı Kokulu Deodorant Önerileri 

Kalıcı ve hoş kokulu deodorant önerisi isteyen kişiler farklı markalar ile karşılaşır. Nivea, Fa, Rexona, Siveno, Emotion ve Privacy gibi isimler bilindik deodorant markaları arasında yer alır. Bu markaların farklı formüllere sahip olan çeşitli erkek deodorant ve kadın deodorant ürünleri bulunur. Ayrıca markalara göre de deodorant fiyatları değişiklik gösterir. Sıvı formüllü deodorant çeşitlerinden hoşlanan kişiler için roll-on önerileri yapılabilir. Uygun fiyatlı deodorant tavsiye ve alışverişleri için Çiçeksepeti’ni tercih edebilirsiniz. 

Parfümlü ve Parfümsüz Deodorant Çeşitleri

Deodorant spray çeşitleri içerisinde kalıcı kokuya ve etkili koruma gücüne sahip ürünler yer alır. Roll-on stick formundaki deodorant çeşitleri sabun gibi katı olur. Roll-on çeşitlerinin kokusu spray ürünler kadar baskın olmaz. Parfümsüz ve pudralı ürün tercih edenler için de farklı markalara ait roll-on tavsiyeleri bulunur. Spray ve roll-on deodorant fiyat bilgileri hakkındaki her şeyi Çiçeksepeti üzerinden öğrenebilirsiniz. 

Özel Günlere Uygun İndirimli Deodorant Çeşitleri 

Deodorant indirim fırsatları sayesinde tek ürün yerine birden fazla deodorantı uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Bu fırsatlardan sadece kendiniz için değil sevdikleriniz için de yararlanabilirsiniz. Mesele Sevgililer Günü için şık ambalaja sahip kaliteli deodorant önerileri bulunur. İçerisinde parfüm, tıraş köpüğü gibi farklı kişisel malzemelerin bulunduğunu deodorant setini erkek arkadaşınıza hediye olarak alabilirsiniz. Setler dışında erkekler için özel olarak geliştirilen deodorant stick formüllerinden birini tercih edebilirsiniz. Tekli ürünleri bir araya getirerek kullanışlı bir hediye paketi oluşturabilirsiniz. Deodorant kadın ürünleri içerisinde de iddialı kokusu ile sevgiliye, eşe veya anneye uygun hediye alternatifleri bulunur. Spray ve roll-on fiyat bilgilerine Çiçeksepeti üzerinden ulaşabilirsiniz.