Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Dermaderm ÇiçekSepeti’nde!

DermaDerm Laboratuvarları 1996 yılında Mersin bölgesinde Ecz. Yüce Oğuzcan tarafından kurulmuştur. Kuruluş aşamasında bitki ekstraktları üreten firma zaman içerisinde başarı ile bitkisel cilt ve saç ürünlerinde Türkiye ve Dünya pazarında bilinen markaların üretimini yapmaya başlamıştır.

Firmanın ana markası olan DermaDerm, Türkiye bitkisel kozmetik pazarında, pazar lideri olan ve güvenilir markalardan biridir. Etkili ve doğal içerikli DermoDerm ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

DermaDerm Ürünleriyle Her Aşamada Cildinizi Besleyin

DermaDerm, ci·lt bakim ürünleri·yle birçok cilt sorununa çözüm getirirken cilt bakımınızı en doğal ve etkili biçimde yapmanızı sağlayan içerikler geliştiriyor. Markanın geniş ürün yelpazesinde, leke gi·deri·ci· ürünler, güneş ürünleri·, si·vi·lce gi·deri·ci· ürünler, kırışıklık gi·deri·ci· ürünler, epi·lasyon ürünleri·, (pantenol) çatlak gi·deri·ci· ürünler, makyaj temi·zleme ürünleri·, yüz temi·zleme jelleri·, bb kremler, toni·kler, ağrı gi·deri·ci· kremler, pi·şi·k gi·deri·ci· ürünler, saç bakım ürünleri·, saç dökülmesi· karşıtı ürünler, beyaz saç karşıtı ürünler, saç kremleri·, şampuanlar, kepek önleyi·ci· ürünler, kerati·n i·çeren ürünler, mavi· şampuan, mavi· serum, su, tuz, paraben ve sls i·çermeyen ürünler, kerati·n bakım saç sütü, yıpranmış saç onarıcı ürünler ve sakal bakım ürünleri ürünleri gibi yüzlerce çeşit ürün bulunuyor.

Saç ve cilt tipinize en uygun ürünü ya da cilt probleminize özel olarak üretilmiş ürünleri, DermoDerm ürünleri içerisinde bulabilirsiniz. Online alışverişe özel kampanyalar ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için alışverişinize hemen başlayın!