Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dermokil Ürünleri

İş insanı Ünal Karaca; Lut Gölü’nün tuzundan kozmetik yapıldığını gördüğünde, killi ürünler geliştirerek bir kozmetik markası oluşturma fikrini akılına getiriyor. İşte bu fikirle Dermokil markasının temelleri atılıyor. 2000’li yıllarda başlayan çalışmalar; günümüzde cilt bakımından saç bakımına, maskeden losyona varan çeşitliliğiyle Dermokil markasının şimdilerde çok sevilen ve tercih edilen bir marka haline gelmesini sağlıyor. Güvenilirliğini kazanmış olan Dermokil, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Son dönemde kil bazlı ürünlerin doğal faydalarının cilde sağladığı olumlu etkilerin dikkate alınmasıyla, kozmetik dünyasında kilin yeri vazgeçilmez olmaya başladı. Dermokil markasının cilt bakımı konusundaki öncü yaklaşımı ve doğal formülleriyle herkes tarafından kullanılabilir olması, yaklaşık 25 yıldır cilt bakımında lider markalardan biri olmasını sağlıyor. Siz de Dermokil ürünlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir, online alışveriş ile siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

Kilden Gelen Güzellik

Cilt ve yüz bakımı konusunda söz sahibi markalardan biri olan Dermokil, kil özlü kozmetik ürünleriyle her dönem dikkat çekiyor. Özellikle kil maskeleriyle tüketicinin güvenini kazanan marka, nemlendirici ve toniklerle de maskelerin doğru bir şekilde temizlenmesi ve cildin nemini kaybetmemesi üzerine çok yönlü bir koruma sağlıyor. Sadece cilt için değil; saç bakımı konusunda da şampuan, saç kremi gibi ürünleriyle farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler geliştirilen Dermokil ürünlerini avantajlı fiyatlar ile ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Doğal mineraller ve vitaminler ile geliştirilen Dermokil ürünleri ile, ilk kullanımdan itibaren cildinizin parladığını ve daha sağlıklı bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz. Cilt bakımınız konusunda en büyük destekçiniz olan Dermokil markasının ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.