Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dermokozmatik Saç Bakım Ürünleri

Estetik duruşunuzun bir numaralı tamamlayıcısı saçlarınız özel bakıma ihtiyaç duyar. Saç bakım ürünleri, saçları dış etkenlere karşı koruma, besleme ve canlandırma görevi üstlenir. Birçok saç bakım ürününü bir araya toplayan ÇiçekSepeti, tüm beklentilerinize karşılık verir. Bakımlı ve güzel saçlara sahip olmanın en önemli yolu doğru bakım ürünlerini kullanmaktır. Sağlıklı, canlı ve parlak saçlar için saçınızın ihtiyaç duyduğu nem dengesini korumalısınız. Bunun için özel bileşenlerle hazırlanan pek çok saç maskesi çeşidi bulunur. Yağlı ya da kuru saç tipleri için ayrı ayrı hazırlanan saç maskeleri, saçınızı çepeçevre sararak bakım ve onarım sağlar. Besleyici özlerden oluşan zengin içerikli maskeler, saçınızı derinlemesine temizler ve besler. Üstelik pek ürün paraben, mineral yağ, renklendirici ve silikon içermez. Bu sayede gönül rahatlığı ile kullanabilir, saç tellerini yeniden yapılandırarak daha canlı görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Saçlarınız İçin Mucizevi Bakım Yağları

Saç sağlığınız için kullanabileceğiniz saç bakım yağı, doğal yöntemlerle elde edilen ürünlerdendir. Saçlara direkt nüfuz eden ve kısa sürede etkisini gösteren saç bakım yağları, besin etkisiyle gözle görülür farklılıklar yaratır. Saç bakım yağlarının içerisinde yüksek miktarda vitaminler ve bitkisel özler bulunur. Kola bir şekilde uygulayabileceğiniz ürünler, farklı içerikleri sayesinde saç tipinize uyum sağlar. Kolayca uygulanabilen zahmet gerektirmeyen pek çok onarıcı ve besleyici yağ, yıkama gerektirmez. Bu sayede her an her yerde kullanmanız mümkündür. Üstelik saç bakım yağları pek çok maske, krem, şampuan gibi güzel kokulara sahiptir. Bu sayede hem saç sağlığınızı koruyabilir hem de saçınızın çok daha güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Argan, badem gibi saç bakım yağlarının yanı sıra set halinde alabileceğiniz farklı alternatifler de bulunur. Keratin bakım seti kullanarak saçlarınızı baştan uca yenileyebilir. farklı özlerden oluşan krem setlerine başvurabilirsiniz.

Sağlıklı Saçlar İçin Saç Koruyucu Kremler, Şampuanlar Ve Spreyler

Saç bakımının temelini oluşturan şampuanlar, saçları kirden arındırarak saç derinizin nefes almasını sağlar. Farklı içerikleri sayesinde farklı saç tiplerine hitap eden şampuan seçenekleri, saç yapısını destekler ve korur. Bu sayede temiz, parlak, güçlü ve dolgun saçlara sahip olmanızı sağlar. Şampuanların yanı sıra sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri, kremlerdir. Saç bakım kremi, saçın kolayca kırılmasını önleyerek saç yüzeyinin pürüzsüz kalmasını sağlar. Bu sayede elektriklenmeyen, yumuşak ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz. Özellikle soğuk havalarda kullanacağınız saç bakım kremleri, soğuğun yıpratıcı etkisini minimuma indirir. Üstelik saçların yumuşatarak kolayca taranmasını sağlar. Daha pratik bir kullanım için saç serumları da tercih edilebilir. Saç serumlarının içerisinde yer alan mucizevi özler, saçınızın eski gücünü geri kazanmasını sağlar. Siz de özel bileşenlerden elde edilen saç serumlarını alarak hacimli ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç Bakım Ürünleri İle Benzersiz Saç Şekilleri

Saçlarınızın çok daha bakımlı ve güzel görünmesi için yoğun nemlendirme ve besleme vaad eden besleyici ürünlere başvurabilir ya da saç düzleştirici, fön makinesi gibi saç şekillendiricilerini kullanabilirsiniz. Saçlarınızı dilediğiniz şekle dönüştüren saç maşası gibi pek çok saç bakım ürünü, uygun ısı ve sıcaklıklar uygulayarak saçlarınızı korur. Ürünler içerisinde bulunan özel kanallar ve gelişmiş teknolojiler, saçınızın yıpranmadan şekil almasını sağlar. Sık kullanımlarda önlem almak için saç spreyi kullanabilir, saçınızın dış etkenlere karşı dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik ÇiçekSepeti bünyesinde yer alan pek çok saç dökülme karşıtı şampuan kullanabilir, saçınızın her telini koruma altına alabilirsiniz. Üstelik oldukça ucuz saç bakım ürünleri ile kısa zamanda büyük farklılıklar elde edebilir, düzenli kullanımlarda çok daha yüksek performans yakalayabilirsiniz.