Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dermoskin ÇiçekSepeti’nde!

1970’li yılların başında eczacılık ve ecza depoculuğu ile sektörde faaliyet göstermeye başlayan, uzun yıllar boyunca dünya markalarını Türkiye ile buluşturan Matilek, 2007 yılında üretimine başladığı Dermoskin markası ile dünyanın en başarılı ve en popüler dermokozmetik markaları arasına girmeyi başarmıştır.

Cildini sağlıklı, temiz ve ışıltılı tutmak isteyenlerin seçimi Dermoskin, tam kapsamlı ve çok yönlü bir cilt bakımı sunuyor. Siz de cildinizin ihtiyacı olan tüm Dermoskin ürünlerini keşfedebilir, ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla zahmetsizce satın alabilirsiniz.

Dermoskin Ürünleriyle Cildinize Layık Bakım

Doğal içerikleriyle birçok cilt problemini gideren Dermoskin ürünleri cildinizin eksiklerini giderirken hak ettiği bakımı da yapıyor. Canlı, nemli ve parlak bir cilt için en çok karşılaşılan akne, siyah nokta, açık gözenekler, yaşlanmaya ve güneş ışınlarına bağlı cilt lekeleri gibi problemleri ortadan kaldıran Dermoskin, vitamin içerikleri sayesinde cildinizin tüm katmanlarını besliyor ve canlandırıyor. Cilt probleminize en uygun Dermoskin ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden inceleyebilir, ÇiçekSepeti kullanıcılarına özel kampanya ve avantajlarla satın alabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesinde yüz yıkama ürünleri, güneş kremi, peeling ürünleri, anti-aging kremler, nemlendiriciler ve güneş kremi gibi olmazsa olmaz ürünler bulunuyor. Dermoskin, gözeneklerin daha iyi bir şekilde beslenmesine, ölü hücrelerin ve cildinizde biriken mikro ölçekli toksinlerin vücudunuzdan uzaklaştırılmasını da kolaylaştıran ürünleriyle hem doğuştan gelen hem de sonradan edinilen cilt kusurlarının ortadan kaldırılmasında en etkili sonuç veren markalardan biri.

Kampanyalı Dermoskin ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Size özel avantajları ve indirimleri kaçırmamak için mobil uygulama bildirimlerini, e-posta ve mesajları takip etmeyi unutmayın!