İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

111 ürün bulundu.

Deterjan Kutuları

Sıvı, toz veya kapsül şeklindeki çamaşır veya bulaşık makinesi deterjanlarını dekorasyonunuza uygun ve şık bir şekilde korumak için saklama kutuları kullanabilirsiniz. Çeşitli deterjan formlarına uygun şekilde tasarlanan kutular, farklı boyutları ve stilleri sayesinde çamaşır odasında, mutfakta veya banyoda hoş bir görüntü yaratır. ÇiçekSepeti, klasik plastik veya karton deterjan ambalajlarının yarattığı hoş olmayan ambiyansı ortadan kaldıran çeşitli deterjan organizer seçenekleri de sunar. Hemen şimdi, kendi evinize veya sevdiklerinize hediye olarak en ucuz deterjan kutusu fiyatlarıyla alışverişe başlayabilirsiniz.

Şık ve Fonksiyonel Deterjan Kutuları

Dolap içinde, bankoda veya raflarda kalabalık ve düzensiz bir görüntü oluşturan deterjanları organize etmek için deterjan kutularından yararlanabilirsiniz. Deterjanları kendi ambalajlarıyla saklamak için boyutlarına ve ambalaj formuna uygun kutular veya organizerları da seçebilirsiniz. Bulaşık deterjanı, çamaşır deterjanı veya diğer temizleyicileri gruplandırarak kullanmak, daha pratik ve kolay bir şekilde işlerinizi bitirmenizi sağlar. Bankoda veya elinizin altında sürekli bulunmasını istediğiniz deterjanlar için dolap raflarına asılan organizer seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Plastik, akrilik, metal, krom veya galvaniz gibi çeşitli malzemelerden üretilen deterjan kutusu çeşitleri arasından dekorasyonunuza uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Plastik kutu ve organizer seçenekleri, sağlam ve neme karşı dayanıklı olduğu için banyo gibi nemli bölgelerde kullanılabilir. Üzerinde çeşitli yazılar bulunan galvaniz deterjan kutuları, içerisindeki ürünü kolayca bulmanızı sağlar. Çamaşır odasında veya mutfakta ortama hoş ve estetik bir görünüm katmak için kapalı galvaniz kutuları seçebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Deterjan Kutusu Çeşitleri

Evde kullandığınız tüm deterjanları düzenli ve güvenli bir şekilde tutmak için doğru organizerları seçmeniz gerekir. Toz deterjan, boraks, yıkama sodası veya tablet formdaki ürünler için farklı kutuları tercih etmeniz önemlidir. Mutfak, çamaşır odası veya banyo için kullandığınız ürünleri türüne göre sınıflandırarak daha hijyenik şekilde koruyabilirsiniz. Dayanıklı cam kutular, emaye organizerlar, plastik sepetler, hasırlar veya galvaniz kapaklı ürünler kullanarak deterjanların ömrünü uzatabilirsiniz.

Sıvı deterjan, yüzey temizleyici, leke çıkarıcı, beyaz sirke ve çamaşır suyu gibi jel veya sprey formlu ürünleri uzun süre ve güvenli şekilde saklamak için ağızları sıkı kapanan kutuları tercih etmeniz gerekir. Bu tip jel ürünleri kendi ambalajında muhafaza etmek istediğinizde ultra kullanışlı deterjan bölmelerinden yararlanabilirsiniz. Aynı anda birden çok şişeyi depolayabileceğiniz organizer ve kutular kuru kaldığı sürece deterjanlarınızı güvenle bu ürünlerin içerisinde saklayabilirsiniz.

Dekorasyonunuzu Zenginleştiren Deterjan Kutuları

Evin farklı köşelerindeki deterjanları, hoş bir şekilde saklamak istediğinizde dekorasyon temanıza uygun kutuları tercih edebilirsiniz. Modern, endüstriyel, bohem, minimal veya geleneksel temaları bütünleyecek doğru malzemeleri tercih ederek her türlü ortamı daha sofistike hale getirebilirsiniz. Galvaniz ve metal kutular, geleneksel ve retro görüntüleriyle banyonuza veya çamaşır odanıza samimi bir hava katar.

Çeşitli slogan ve mesajlarla süslenen kutular, hava aldırmayan kapakları sayesinde uzun süre deterjanlarınızı güvenle korur. Galvaniz kutular genellikle toz deterjan veya soda gibi ürünler içindir. Plastik kutular ise jel veya sprey deterjanları hoş bir şekilde korumanıza yardımcı olur. Plastik veya pleksi kutuları örgü desenlerde seçerek daha rustik veya doğal bir ortam da yaratabilirsiniz.

Deterjan kutusu tercih ederken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer kriter de hacimdir. Sürekli kullandığınız ve sıklıkla yenilediğiniz deterjanlar için 10 lt.’lik geniş hacimli kutuları tercih edebilirsiniz. Daha az kullanılan ürünler için ise 2 veya 3 lt. hacme sahip kutuları kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti, her bütçeye ve tarza uygun banyo aksesuarları sunarak evinizin tüm ihtiyaçlarına akıllı çözümler yaratır. Siz de birbirinden kaliteli deterjan kutularını tek bir tıkla sipariş ederek evinizde şık ve düzenli bir ambiyans yaratabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.