Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Deterjan Temizlik Ürünleri

Evinizin ya da ofisinizin temizliğinde ihtiyaç duyacağınız tüm temizlik malzemeleri ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde yerini alıyor. Güçlü formüllere sahip deterjanlar, mikrofiber bezlerle üretilen mop setleri, tüm mekanlarınızın havasını değiştirmeye aday olan oda spreyleri ve daha birçok pratik temizlik ürününe ÇiçekSepeti ile ulaşmanız mümkün. Ekonomik fiyatlarla eksiksiz bir hijyen ekipmanına sahip olmak için siz de hemen sipariş verebilirsiniz.

Yüzey Temizliğini Kolaylaştıran Ürünler

Parke, fayans, mermer, seramik ya da taş zeminlerin temizliğinde üstün bir etki sağlayan ve pratik kullanımlar sunan mop ürünlerine ihtiyaç duyuyorsanız ÇiçekSepeti’nde sayısız seçenek bulabilirsiniz. Eski usullerle kullanılan yer paspaslarından sıkılanlar için sprey mop özelliği sunan yenilikçi tasarımlar üretiliyor. Yüzeyleri mikrofiber bezler sayesinde parlatan sprey mop ürünlerin sap kısmında ise deterjan ya da dezenfektan doldurabileceğiniz özel bir bölme yer alıyor. Ürünün tutuş alanındaki tetiği çekerek deterjanın zeminle buluşmasını sağlayabilir ve yüzey temizliğini herhangi bir kovaya ihtiyaç duymadan pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sprey mop ürünlerin mikrofiber bezleri ise temizliğin ardından çamaşır makinesinde yıkanabilir. Dilerseniz mop tasarımlarının farklı seçeneklerini de bulabilirsiniz. Yine mikrofiber bezler ile yüzey temizliği yapan ve sıkma kovası ile birlikte sunulan mop ürünleri de çokça tercih ediliyor. Mop tasarımları arasında seçim yaparken farklı markaların ürünlerine ulaşabilir ve ÇiçekSepeti’nin özel fiyatları ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Güçlü Formüllere Sahip Deterjan Temizlik Ürünleri

Deterjanlar temizliği kolaylaştıran ve istediğiniz sonucu sizi yormadan elde etmenizi sağlayan malzemeler arasında yer alıyor. Banyo ya da mutfak yüzeylerine doğru deterjan ve temizlik ürünlerini uygulayarak hem zamandan tasarruf edebilir hem de temizlik işlemini pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Çamaşır ve bulaşıklarınız üzerindeki zorlu lekeleri de ancak doğru ürünleri uygulayarak giderebilirsiniz. ÇiçekSepeti bulaşık makineleriniz için Finish, Pril ve Fairy gibi kadınların güvenini kazanmayı başaran markaların ürünlerini ekonomik set paketleri ile sunuyor. Bu setleri tercih ederek yıl boyunca ihtiyaç duyacağınız tüm bulaşık deterjanı çeşitlerine tek seferde sahip olabilirsiniz. Çamaşırlarınızı güvenle yıkamanızı sağlayan yumuşatıcı ve deterjan çeşitlerini en çok satan markaların ekonomik setleriiyle sipariş vermeniz mümkün. Organik ürünler kullanmayı tercih edenler içinse Ecos markasının bulaşık ve çamaşır deterjanları bulunuyor. Ailenizin sağlığını en iyi şekilde korumak ve gerekli hijyen şartlarını üstün bir şekilde sağlamak isterseniz dilediğiniz ürüne ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

En Zorlu İşlere En Kolay Çözümler

Cam silmek hemen hemen herkes tarafından çok yorucu bulunan temizlik işleri arasında yer alır. Ancak bu zorlu işi kısa sürede tamamlamanızı sağlayan ve tüm pencerelerinizde çarpıcı bir parlaklık yaratan temizlik aksesuarları da üretiliyor. Henüz mıknatıslı cam silme bezi ile tanışmadıysanız şimdi tam sırası! Çift taraflı olarak kullanılan ürün sayesinde aynı anda pencerelerinizin hem iç hem de dış temizliğini yapabilirsiniz. Özellikle yüksek katlarda yaşayanlar için pratik bir kullanım sunan ve tehlikeli bir şekilde pencerenin dışına çıkılan günleri geride bırakan bu özel ürüne ÇiçekSepeti ile sahip olabilirsiniz. Evinizde hayvan dostlarınız ile birlikte yaşıyorsanız ve giysilerinizdeki tüylenme sorunu ile baş edemiyorsanız tüy ve tiftik temizleme aparatları ile sorunu kolayca çözebilirsiniz. Ürünü yalnızca giysilerinizde değil koltuk döşemelerinde de kullanmanız mümkün. Kumaşa zarar vermeden üzerindeki tüyleri ve yün tiftiklerini temizleyebilir ve sevdiğiniz giysilerin ömrünü uzatabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin temizlik ürünlerini inceleyerek hayatınızı kolaylaştırmaya aday olan daha birçok ürünü bulabilir ve ekonomik bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.