İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Deuter

Doğada olmayı seven kullanıcıların deneyimlerini iyileştirmeye yardımcı olan Deuter ürünleri, zorlu şartlara uyum sağlayacak kaliteli malzemelerden üretilir. Her türlü hava şartlarında sizi korur ve yıpranmalara karşı yüksek seviye dayanıklılık gösterir. Kullanım talimatlarına uygun olacak şekilde muhafaza edildildiğinde kullanıcıları yarı yolda bırakmaz. Güvenilir, sağlam ve kullanışlı ekipmanlara ihtiyacınız varsa indirimli Deuter ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, kampanyalardan faydalanarak sipariş edebilirsiniz.

Aşınmalara ve Suya Karşı Dayanıklı Deuter Sırt Çantası

Doğa sporları için özel olarak tasarlanan Deuter çanta modelleri, polyester kumaş teknolojisi ile değişen mevsim şartlarına karşı dayanıklılık göstermeleri ile ön plana çıkar. Modellerin bir çoğunu kamp çantası olarak kullanabileceğiniz gibi seyahatlerde de kullanabilirsiniz. Çantalara eklenen işlevsel bölmeler sayesinde ürünler oldukça fonksiyoneldir. Kullanım amacına göre farklı boyutlarda üretilen uygun fiyatlı Deuter modelleri, hafif yapıları sayesinde içine eşya konulduğunda dahi her yere rahatlıkla taşınabilir.

İhtiyaç Duyduğunuz Eşyaları Güvenle Yanınızda Taşıyın

Sırt anatomisine uygun olarak dizayn edilen Deuter sırt çantası, ter emici pedlerle desteklenen omuz askıları sayesinde sırt ve bel bölgesine yük bindirmez. Optimum hava sirkülasyonu sağlayan sırt destekleme sistemine ek olarak özel olarak geliştirilmiş Variquick ayar sistemi sayesinde çanta yüksekliği kullanıcıların boyuna göre ayarlanır. Bu sayede uzun yürüyüşlerde vücut dengesi çanta yüküne bağlı olarak bozulmaz. Deuter ürünleri içerisinde yer alan çantaların fermuarlı ön gözleri ve yan cepleri sayesinde ihtiyaç duyulan eşyalara rahatlıkla ulaşılır. Kampanya dönemlerinde alabileceğiniz outlet Deuter modeller ve yeni sezon ürünler güvenli bir kullanım olanağı sunar.

Kamp Hayatını Kolaylaştıran Deuter Ekipmanları

Deuter fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişir. Ürünler arasında yer alan cüzdanlar, çoklu göz sistemiyle pratiklik sunarken uzun askıları sayesinde kişilerin hareket kabiliyetini sınırlandırmaz. Deuter ilk yardım kitleri olası kazalarda bir sağlık kuruluşuna ulaşmadan önce ilk müdahaleyi yapmayı sağlar. Uyku tulumları, çadır ortamında konfor sunarken çanta yağmurluğu uzun süren yağışlarda çantaların dış yüzeyini koruyarak eşyaların zarar görmesini önler. Doğa severlerin tercihleri arasında yer alan en iyi Deuter ürünlerini online olarak sipariş verebilir, yeni sezon Deuter ürünleriyle kısa ve uzun vadeli yolculuklarınızda eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.