Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dezenfektanlar

Elleri, cildi ve yüzeyleri virüs ve bakterilerden arındırmaya yarayan dezenfektanlar kimyasal bir bileşendir. Bulaşıcı hastalık riskini azaltmaya yardımcı olan dezenfektan çeşitlerini her an her ortamda kullanabilirsiniz. Toplu taşıma kullandığınızda, para alışverişi yaptığınızda, dokunduğunuz yüzeylerin temizliğinden emin olmadığınızda dezenfektan kullanmayı tercih edebilirsiniz. El ve yüzey dezenfektanları ile saniyeler içinde hijyenik bir alan elde edebilirsiniz. Dezenfektan çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Dezenfektan Çeşitleri Nelerdir?

Dezenfektanlar yüksek oranda alkol içeren bir tür temizleyicidir. Dezenfektanlar nelerdir diye düşünebilirsiniz. Dezenfektanlar kullanım alanlarına ve kıvamlarına göre farklı biçimlerde karşınıza çıkar. Yoğun kıvamlı jel dezenfektanlar pompalı ve küçük şişelerde sunulur. Cep boy jel dezenfektanları yanınızda taşıyabilirsiniz. Sıvı dezenfektanlar en çok kullanılan ürünlerdir. Hem el hem de yüzey temizliği için sıvı dezenfektanlar ideal bir seçimdir. Yüzey temizliği için kullanılan dezenfektan çeşitleri arasında tablet ürünler de vardır. Suya atılarak çözdürülen tablet dezenfektanları çamaşır makinelerine de atabilirsiniz. Dezenfektan içeren mendiller kullanım kolaylığı ile ön plana çıkar. Çantanızda bulunduracağınız dezenfektan mendillerle el ve yüzey temizliği yapabilirsiniz.

Dezenfektanlar Ne Zaman Kullanılır?

Dezenfektan markaları her ihtiyaca uygun ürünler ortaya koyar. Ellerinizi ve yüzeyleri virüs ve bakterilerden arındırmak için dezenfektanlardan yardım alabilirsiniz. Dezenfektanları ellerinizi yıkamaya fırsat bulamadığınız zamanlarda kullanabilirsiniz. Kalabalık ortamların yüzey temizliğinde de bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Yoğun dezenfektan kullanımının cilde ve çevreye zarar verebileceğini aklınızda bulundurmanız gerekir. Yüzey temizliği için dezenfektan 5 lt büyüklüğünde ambalajlarda sunulur. El hijyeni için dezenfektan 1 lt olarak karşınıza çıkar. Sprey, pompalı ve damlalıklı şişelerde kullanıma sunulan dezenfektanlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Dezenfektan özellikleri bakımından oldukça etkili bir üründür. Anında etki gösteren dezenfektanların etkisinin kirli bir yüzeye dokunduğunuzda kaybolacağını aklınızda bulundurmanız gerekir.

Uygun Fiyatlı Dezenfektanlar ÇiçekSepeti’nde

Dezenfektan fiyatları ürün içeriğine, etki alanına, markasına göre değişiklik gösterir. Almak istediğiniz ürünün alkol oranına dikkat edebilirsiniz. Yüzey ya da el hijyeni için ihtiyacınız olan dezenfektanlara indirimli olarak sahip olmak için kampanyaları takip edebilirsiniz. Kaliteli ve etkili sonuç veren dezenfektanları ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.