İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dijital Oyun Kodları

Bilgisayar ve konsol üzerinden oyun oynamak isteyenler, sevdikleri oyunları disk olarak alabildikleri gibi dijital olarak edinmeyi de seçebilirler. Çeşitli oyun platformlarına özel olarak üretilen dijital oyun kodlarıyla istediğiniz oyuna dakikalar içinde ulaşabilirsiniz. Birtakım harflerin ve sayıların birleşiminden oluşan kodlar, bazı durumlarda oyuncular için daha avantajlı olur. Abonelik sistemi ile çalışan oyun servisleri için üretilen ürünleri tercih ederek aynı anda pek çok oyuna sahip olabilirsiniz. Oyun tutkunlarının beklentileri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kullanıma sunulan kodlar, oyun içi aksesuar satın alırken de kolaylık sağlar. Farklı platformlara uygun birçok dijital oyun kodu ÇiçekSepeti’nde!

Dijital Oyun Kodları ile Kesintisiz Eğlence

Dijital oyun kodları, binlerce oyunu içerisinde barındıran platformlar üzerinden istediğiniz oyuna ve hizmete kolaylıkla sahip olabilmenize yardımcı olur. Oyun karakterleriniz için kozmetik almak ya da ekstra bir özellik kazandırmak için oyuna özel olarak üretilen kodları edinebilir, oyun karakterlerinizi hayalinizdeki gibi geliştirebilirsiniz. Bu ürünler, indirilebilir oyun ek paketleri (DLC) ve oyun müzikleri (OST) gibi çeşitli içeriklere de erişebilmenizi kolaylaştırarak deneyiminizi artırır. Aksiyon, yarış, simülasyon, spor ve strateji dahil birçok oyun türüne erişebilmenize yardımcı olan dijital kodlar ile rekabetin yüksek olduğu oyunlarda karakterlerinizi yetenek bakımından geliştirebilirsiniz.

Özellikle oyun içi servislere kredi kartı bilgilerini girmek istemeyenler için ideal bir seçenek olan dijital oyun kodları kolaylıkla kullanılabilir. Bu kodları hesabınıza tanımlamak için gönderilen sayı ve harfleri platformdaki ilgili alana eksiksiz bir şekilde girmelisiniz. Dijital oyun oynamayı seven sevdiklerinize hediye olarak da alabileceğiniz ürünler, yeni çıkan oyunlara aynı gün içerisinde erişebilme imkânı tanır. PC ve oyun konsolları için üretilen kodları seçerken hangi platformda kullanacağınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü oyun konsolları kodları PC’de, PC kodları ise oyun konsolları üzerinde kullanılamıyor.

Her Platforma Özel Dijital Oyun Keyleri

Pek çok oyunu online olarak oynayabilme imkânı veren dijital oyun kodları, banka veya kredi kartlarını oyun platformlarına tanıtırken sorun yaşayan kişiler tarafından da tercih edilir. Bu kodları bilgisayarınızın ya da oyun konsolunuzun bağlı olduğu platform içerisinde aktif hale getirerek oyunlarınızı istediğini yerde indirip oynayabilirsiniz. PlayStation, Xbox, Steam, Origin ve Battlenet gibi birçok platforma için kullanıma sunulan kodlar, oyun heyecanına kesintisiz bir şekilde devam edebilmenize yardımcı olur. Oyunların özel ve güncel sürümlerine de yayınlandığı anda erişebilme imkânı veren ürünlerle oyun deneyiminizi artırabilir, eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Genellikle SMS ve elektronik posta aracılığıyla iletilen dijital oyun kodları ve keyleri, ödeme kartı şeklinde de satışa sunulur. Oyun içi para olarak kullanabileceğiniz bu ürünlerle istediğiniz oyunu ya da hizmeti platform içerisinden satın alabilir, eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Tek kullanımlık gönderilen kodlar, oyunlara ömür boyu erişebilme imkânı verir. İstediğiniz kadar yükleyebileceğiniz oyun içi paralarla karakterinizi, şehrinizi veya araçlarınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Birden fazla oyunun yer aldığı oyun servislerine abone olabilmek için de kullanabileceğiniz dijital oyun kodları, birbirinden farklı türlerde hazırlanan oyunları belirli bir süre oynayabilme olanağı tanır.

Dijital Oyun Kodlarıyla Online Oyun Deneyiminizi Artırın

Dijital oyun kodlarını alırken seçtiğiniz oyunun hangi platformda çalıştığını dikkate almanız gerekir. Bu kodlar aracılığıyla istediğiniz oyuna kolaylıkla ulaşabilir, eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Kullanıcıların beklentileri doğrultusunda belirlenen ürünlerin fiyatları, aradığınız oyun kodunu bulabilmenizi kolaylaştırır. Ucuz dijital oyun kodları ve keyleri ile hem oyun oynayabilir hem de bütçenizi koruyabilirsiniz. Oyun içi para olarak kullanabileceğiniz ürünlerin fiyatları ise genellikle eş değer oranlarda fiyatlandırılır. Abonelik sistemine sahip oyun servisleri için üretilen kodlar ise aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık seçenekleri beraberinde getirir. Siz de birbirinden eğlenceli ve keyifli dijital oyunları sipariş vermek için ÇiçekSepeti’ne göz atabilir, seçtiğiniz ürünü birkaç adımda satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.