İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dijital Resim Çerçeveleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte klasik resim çerçeveleri yerini dijital çerçevelere bırakmaya başladı. Anıları dekoratif ve teknolojik bir şekilde anımsamanın en iyi yollarından birisi de dijital resim çerçeveleri kullanmak olabilir. Dijital resim çerçeveleri, kişisel kullanımın yanı sıra hediye etmek için de oldukça güzel bir seçenektir. Özel bir kişi için değerli bir hediye arayışındaysanız anılarınızın içinde olduğu bir resim çerçevesi en ideal seçenek olacaktır. Dijital resim çerçevesi, birden çok fotoğrafı arka arkaya görüntüleme olanağı sunduğu için oldukça işlevseldir. Aynı zamanda dijital resim çerçevesi sayesinde fotoğraf kağıdı kullanmanıza gerek kalmaz. Bu sayede kağıt israfının da önüne geçerek çevre dostu bir yaklaşım sergilemiş olursunuz.

Yenilikçi ve Şık Bir Hediye: Dijital Resim Çerçevesi

Aklınıza gelebilecek tüm özel günler için sevdiklerinize hediye alarak onları mutlu edebilirsiniz. Dijital resim çerçeveleri, özgün ve teknolojik olduğu için en ideal hediyelerden biridir. Çalışma masasında ya da şifonyer üzerinde oldukça şık duracak bu obje, sevdiklerinize her an sizi anımsatır. Yenilikçi ve şık bir cihaz olan dijital resim çerçeveleri oldukça işlevseldir. Jpeg, png, mp3 ve mp4 formatındaki dokümanları dijital resim çerçevelerinde görüntülemek mümkündür. Bu sayede evinize gelen ziyaretçiler, bekleme esnasında sıkılmadan birbirinden değerli anılarınızı izleyebilir. Dijital resim çerçevelerinin bir diğer avantajı ise portatif olmasıdır. Dilediğiniz her an yanınızda taşımanız mümkündür. Böylelikle uzun seyahatler esnasında fotoğraf ve videolarınızı izleyebilir, dilediğiniz her mekana kolaylıkla götürebilirsiniz.

Dijital Resim Çerçevesi ile Tüm Anılar Aynı Karede

Dijital resim çerçeveleri aynı anda yüzlerce fotoğrafı depolayabilme özelliğine sahiptir. Dijital panel, belirli sürelerle kayıtlı olan tüm fotoğrafları sergiler. Bu özelliği size adeta anılarınız arasında yolculuk yapma imkânı verir. Cihazlarda SD kart girişi bulunur. Bu sayede dilediğiniz zaman SD kart değişimi yapmak ve birçok fotoğrafı görüntülemek mümkündür.

Dijital resim çerçeveleri farklı özelliklere sahiptir. Bazıları yalnızca jpeg ve png dosyaları görüntüleyebilir. Bazıları ise mp3 ve mp4 videolarınızı da görüntülemenizi sağlar. Genellikle cihaz kullanımını kolaylaştırmak için bir uzaktan kumanda bulunur. Böylelikle içerik değiştirme, durdurma, ses düzeyini ayarlama, geri veya ileri sarma gibi işlemleri gerçekleştirirsiniz. Takvim ve saat gibi özellikler de dijital fotoğraf çerçevelerinde yer alır. Dahili hoparlör ve kulaklık çıkışı cihaz üzerinde yer alır. Bu özelliklerin tamamı kullanıcıların memnuniyeti için tasarlanır. Her model ve özellikte birbirinden fonksiyonel dijital resim çerçevesi çeşidini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

En İyi Dijital Resim Çerçevesi Seçenekleri ÇiçekSepeti’nde!

Dijital resim çerçeveleri, herkese hitap edebilme özelliği taşır. Dilerseniz kendi anılarınız yerine iyi hissettiren manzara veya doğa fotoğraflarına da yer verebilirsiniz. Çok yönlü kullanım olanağı sayesinde oldukça anlamlı bir hediyedir. Hem çarpıcı hem de duygusal bir hediye olan bu objeler sayesinde sevdiklerinizi her an yanınızda hissedersiniz. Dijital resim çerçevesi kullanmak düzenli bir yaşam alanı oluşturması ile avantaj sağlar. Birden çok fotoğraf tek bir objede birleşir. Bu sayede tek bir çerçevede sınırsız anı yer alır. Eski usul resim albümlerinin yerini alan bu teknolojik cihazlar, evinizi görsel açıdan da güzelleştirir. Ekonomik ve çevre dostu özellikler ile tasarlanan dijital resim çerçeveleri, şık bir görünüme sahiptir. Siz de hemen şimdi birbirinden şık ve ucuz dijital resim çerçevelerine, ÇiçekSepeti’nin hızlı teslimat ve ücretsiz kargo ayrıcalıklarıyla tek tıkla ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.