Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dijital SLR Makine

Kullanım kolaylığı sunan teknolojik özellikleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken dijital SLR makineler ile anılarınızı en güzel şekilde fotoğraflayabilirsiniz. Geniş ekran özelliği, güçlü lensleri, arttırılabilir hafızası ve çok daha fazlasıyla beklentileri karşılayan bu ürünler, eşsiz bir fotoğraf deneyimi sunar. Çekim kalitesiyle hayran bıraktıran SLR makine modelleri, daha net ve canlı fotoğraflar yakalamanıza yardım eder. Dünya markalarının ürettiği ucuz dijital SLR makine modellerini ÇiçekSepeti üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

Fotoğrafçılığa Bambaşka Bir Boyut Getiren Dijital SLR Makine

Nikon, Kodak, Sony, Canon ve Fujifilm başta olmak üzere her bir markanın kendilerine özgü teknoloji ile donatılan dijital SLR fotoğraf makineleri, kullanıcıların isteklerini en iyi şekilde karşılar. Üst düzey kamera çözünürlükleri ve geliştirilmiş sensörleri bulunan makineler, Full HD video ve fotoğrafların yakalanmasını kolaylaştırır. Ayrıntılı fotoğraf çekimi ile kullanıcıları etkilemeyi başaran ürünler, anıların en güzel ve gerçekleri halleriyle saklanmasına olanak tanır. SLR fotoğraf makinesi çeşitleri, flaş özelliği sayesinde düşük ışıklı ortamlarda dahi benzersiz fotoğrafların ortaya çıkmasına yardımcı olur. Farklı bağlantı özelliklerine sahip olan ürünler ile yaptığınız çekimleri diğer elektronik cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

Geniş ekran tasarımları sayesinde çekilen fotoğrafların detaylı bir şekilde incelenmesine fırsat veren dijital SLR makineleri, fotoğrafçıların yaratıcılığını bir adım daha ileriye taşır. İstediğiniz her an ve her yerde yaratıcı fotoğraflar çekmenizi kolaylaştıran bu fotoğraf makineleri, hareketleri algılama, dokunmatik ekran kontrolü ve sahne algılama gibi çeşitli fonksiyonlara sahip olur.

Gerçekçi Fotoğraflar Yakalayan Dijital SLR Fotoğraf Makineleri

SLR fotoğraf makineleri, bünyesinde barındırdığı teknoloji ile fotoğrafçılık deneyimlerinizin profesyonellik seviyesine taşınmasına katkıda bulunur. Bu ürünlerin gelişmiş kamera çözünürlükleri, kadrajın içerisinde yer alan tüm nesnelerin en iyi şekilde ayırt edilmesine, algılanmasına ve odaklanmasına yardım eder. İşlemcileri sayesinde ise saniyelik çekimlerin yapılmasına fırsat verir. Yeni nesil pozlama teknolojisi ile donatılan SLR makineleri, profesyonelliği bir deneyim yaşayabilmenizi sağlar.

Modern gövde tasarımlarıyla beğeni toplayan dijital SLR fotoğraf makineleri, body ve lensin birleşiminden meydana gelir. Ürünlerin lensleri, odaklanılan nesnenin, manzaranın veya kişinin mesafesine göre değişiklik gösterir. Lenslerin özellikleri, makinenin kullanım yerini ve şeklini belirmenize yardım eder. Dağ ve manzara gibi bulunduğunuz yere uzak yerlerin fotoğraflarını çekmek istiyorsanız, daha geniş açı veren 16-35 mm veya 10-22 mm lensleri kullanabilirsiniz. Eğer dijital SLR makinesi ile portre çekimleri yapacaksanız da 85 mm civarındaki bir lens tercih edebilirsiniz. Dijital fotoğrafçılığın temelini oluşturan lensler, değiştirilebilir olmasıyla dikkat çeker. Slr fotoğraf makinelerinin gövde bölümlerinde ayırt edici birçok özelliğe yer verilir. Çekilen karelerin kaç piksel olduğunu belirten çözünürlük, en önemli detaylardan biridir. Çözünürlük 15 MP ve 24 MP gibi ölçülerle ifade edilir. Yakaladığınız fotoğrafın çözünürlüğü ne kadar iyi olursa baskısını aldığınız fotoğrafın daha gerçekçi olmasını sağlayabilirsiniz.

Profesyonellikte Sınır Tanımayan Dijital SLR Makineleri ÇiçekSepeti’nde!

Ayrıntıları net bir şekilde belli eden ve doğru odaklanmalar yapan SLR fotoğraf makineleri, profesyonellik kelimesini tam anlamıyla karşılamayı başarır. Çözünürlük ve lens özelliklerinin yanında son teknoloji işlemcileri sayesinde performansını yüksek tutan ürünler, sensörleri ile hareketleri ve sahneleri en iyi şekilde algılar. İstediğiniz zaman görüntüleri izleyebilmenizi sağlayan dijital SLR makineler sayesinde film bitme kaygısı yaşamadan doyasıya çekimler yapabilirsiniz. Oldukça küçük boyutta olan hafıza kartları her yere kolayca taşınır. Farklı çekim modları bulunan makineler, siyah-beyaz ve sepya gibi renk filtrelerini kullanmanıza fırsat tanır. Hareketli çekimler yerine sabit bir çekim gerçekleştirecekseniz, iyi bir odaklanmanın yapılabilmesi için tripod kullanabilirsiniz. Siz de unutulmaz karelere imza atacağınız en iyi dijital SLR makine modellerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen satın alabilir, fotoğrafçılık becerilerini arttırabilirsiniz.