İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dijitsu ÇiçekSepeti'nde!

Uzun yıllardır var olan Dijitsu, televizyon, vantilatör, klima, hava soğutucu, hava temizleyici, su sebili, buz makinesi, buzdolabı, derin dondurucu ürün kategorilerinde hizmet veriyor.

Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı amaçlayan marka, alternatif ürün çeşitliliği ve kalitesi ile yaşam alanlarına katkıda bulunuyor. Siz de ihtiyacınıza en uygun Dijitsu ürünlerine ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz!

Yaşam Kalitenizi Artıran Dijitsu Ürünleri

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ar-Ge çalışmaları ile yeniliklere hızlı çözümler sunan marka, üretimden dağıtıma kadar A’dan Z’ye tüm sürecin takibini sağlayan güçlü bir altyapıya sahiptir. ÇiçekSepeti sayesinde Türkiye’nin her yerine ürünlerini taşıma olanağı bulan marka, verdiği satış sonrası hizmetler sayesinde de kullanıcıların güvenini ve referansını kazanıyor. Dijitsu, olumlu kullanıcı deneyimini en üst seviyelere çıkarmak için ürün kalitesinden satın alma deneyimine her adımı geliştirmek için var gücüyle çalışıyor.

Televizyon, klima, vantilatör, buz makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, hava soğutucu, mikrodalga ve su sebili gibi yaşam kalitenizi artıran ürünleriyle Dijitsu, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor. Online ödemeye özel indirimli Dijitsu ürünleri, ÇiçekSepeti kampanyaları ve çok daha fazlası için bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.

Eve dair tüm elektronik ihtiyaçlarınızı tek bir adresten tamamlamanıza imkan tanıyan geniş ürün paletiyle Dijitsu, ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve web sitesinde. Evinizin konforunu terk etmeden alışverişinizi tamamlamak için hemen Dijitsu ürünlerini keşfetmeye başlayabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.