Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
BURADAN
BAŞLAYIN

Dikili Çiçek Siparişi

İzmir'in tarih kokan ilçesi Dikili'nin tüm çiçek siparişleri ÇiçekSepeti'nden! Siz de İzmir/Dikili çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatlarından ve servis hızından faydalanabilir ve çiçeklerinizi Dikili ilçesinin tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde ulaştırabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin yıllara dayanan deneyimi ve başarılı dağıtım ağı sayesinde meşhur Bademli beldesine ve Çandarlı, Gazipaşa, Cumhuriyet, İsmetpaşa gibi Dikili'nin birçok merkez mahallesine en taze çiçekleri aynı gün içinde gönderebilirsiniz. Dilerseniz ÇiçekSepeti ile Dikili ilçesine bağlı olan Bahçeli, Çukuralan, Kıratlı ve Demirtaş gibi birçok köye de gönderim yapabilirsiniz. Sevgililer Günü, yılbaşı, Anneler Günü, Babalar Günü veya bayram günleri gibi yoğun zamanlarda bile Dikili çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ve en şık aranjmanlarına ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz.

İzmir-Dikili Çiçekçileri

İzmir'in en güzel gün batımı manzarasına sahip olan ve bu manzarasıyla meşhur olan Dikili'nin misafirlerine sunduğu başka birçok güzelliği de bulunuyor. Dikili ilçesinde; Pitane ve Atarneus Antik Kentleri, şifa deposu olan Çamurlu ve Bademli Ilıcaları, bakir güzelliğiyle göz dolduran Kalem Adası ve tarihi Çandarlı Kalesi gibi çokça ziyaretçi alan tarihi mekanlar bulunuyor. Her köşesiyle tarih kokan Dikili ilçesinin çiftler tarafından en çok ziyaret edilen mekanlarının başında ise Nebile Şelalesi geliyor. Dikili'nin ev sahipliği yaptığı Atatürk Botanik Bahçesi ise çiçek çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. Dikili ilçesi çiçekçileri ise müşterilerine sağladığı çeşitlilik ile adeta bir başka botanik bahçesi sunuyor. Mevsim çiçekleri ve bitkileri başta olmak üzere gül, lilyum, orkide ve papatya gibi birçok farklı seçenek sunan Dikili çiçekçi dükkanları ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. ÇiçekSepeti Dikili çiçekçi dükkanlarının en iyileri ile iş birliği yapıyor ve bölgenin en taze çiçeklerini en zarif aranjmanlarıyla birlikte sevdiklerinize ulaştırıyor. Üstelik tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla Dikili ilçesindeki tüm merkez mahallelere aynı gün içinde gönderiliyor!

ÇiçekSepeti Dikili'de!

Türkiye'nin en büyük çiçekçisi ÇiçekSepeti sunduğu çeşitlilikle de fark yaratıyor. Yıllara dayanan deneyimi ve başarılı dağıtım ağıyla tüm çiçek siparişlerine de başarıyla yetişiyor. ÇiçekSepeti Dikili ilçesi çiçekçileri ile birlikte çalışarak bölgenin tüm mahalle ve köylerine ulaşmayı başarıyor. İzmir-Dikili'ye çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da yine ÇiçekSepeti sunuyor. Tüm İzmir ilçeleri için İzmir Çiçek Siparişi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Dikili'ye Yakın Diğer Bölgelere Çiçek Siparişi