Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dikiş Makinesi ve Aksesuarları

Dikiş yapmak için masa üzerine konumlandırılan büyük ve ağır dikiş makinelerini kurmak, kullanmak ve işlem sonrasında tekrar kaldırmak yorucu olabilir. Dikiş makinelerinin yaptığı bir çok işi tek başına yapabilen, taşınabilir el tipi dikiş makineleri evde, ofiste, arabada ve aklınıza gelebilecek her yerde size büyük kolaylık sağlar. Ev tipi büyük dikiş makineleri bulunduğu yerin dışında başka bir yerde kullanılamazken, pratik kullanıma uygun olarak tasarlanan el tipi dikiş makinelerini her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Hele ki acil olarak yapılması gereken bir tadilat veya tamirat işlemi söz konusuysa,  mini dikiş makinesi ve taşınabilir dikiş makineleri, adeta hayat kurtarır. Pratik kullanım fırsatı ile vazgeçilmeziniz olmaya aday gözüken bu küçük ama son derece kurtarıcı dikiş makinesini her an yanınızda taşıyabilir, günlük hayatta başınıza gelebilecek olan ufak aksaklıklardan anında kurtulabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan mini dikiş setleri de içinde bulunan renkli iplikler, çengelli iğne, dikiş makası, iğnesi, şerit metre ve yüksük gibi aletleriyle günlük hayatta size fazlasıyla yardım eder.

Taşınabilir El Tipi Dikiş Makinesiyle Sökükleri Kolayca Dikin

Herkes günlük hayatın koşuşturması arasında bazen istenmeyen durumlarla karşılaşabilir. Çorap kaçması, etek veya pantolon sökülmesi gibi ufak kazalarda ise hemen bir terzi bulmak mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlarda çantanızda taşıyacağınız el tipi küçük dikiş makinesiyle söküğü anında dikebilir, hayatınıza kaldığınız yerden keyifle devam edebilirsiniz. Ofiste eteğiniz bir yere takılır ve yırtılırsa hemen el tipi küçük dikiş makinenizle yırtılan bölgeyi dikebilir ve sizin için önemli olan toplantıya sorunsuzca katılabilirsiniz. Ufak tefek yırtık veya sökükler için terzi aramak yerine sorunu kendi kendinize kolayca halledebilirsiniz. İçerisinde iğnesi ve ipliğinin yer aldığı özel bir düzeneğe sahip olan bu işlevsel aleti kullanmak için nerede olduğunuzun hiçbir önemi yok! İster evde, ister ofiste, isterseniz bir arkadaş buluşmasında olun, el tipi dikiş aletinden güvenle yararlanabilirsiniz. Sorunu saniyeler içinde çözmenize yardımcı olacak olan bu fonksiyonel tasarıma sahip dikiş makinesi ile sökükler ve yırtıklar sorun olmaktan çıkar. Dikişe yeni başlayanlar için son derece faydalı bir ürün olan el tipi dikiş aleti, pratik yapmak için ideal bir fırsat sunar.

Pratik Bir Kullanım Sunan Yardımcı Dikiş Aksesuarları

Çok hafif ve taşınması kolay bir ürün olarak oldukça ilgi gören bu kullanışlı alet, hızlı çalışması ile dikkat çeker. Herhangi bir özel hazırlık gerektirmeyen tasarımıyla fark yaratır ve elinize aldığınız andan itibaren kullanıma hazırdır. Bu küçük ama fazlasıyla iş gören makine, masa üzerinde kullanılan geleneksel dikiş makinelerine iyi bir seçenektir. İster çantanızda taşıyın, isterseniz ofisteki çekmecenizde veya arabanızda bir tane bulundurun. Acil durumlarda hep yanınızda olan mini el tipi kolay dikiş aletini birçok kumaş tipi üzerinde çekinmeden uygulayabilirsiniz. İpek, saten gibi nazik kumaşlarda ve kot, perde kumaşı gibi dokularda size mükemmel sonucu verir. Seyahatlerinizde, valizinizde fazla yer kaplamadan beraberinizde götürebilirsiniz. Bu kullanışlı aletin yanı sıra hayatınızı kolaylaştıracak olan bir diğer ürün ise delik açma pensidir. Beden ölçünüze göre kemerinizde delik açmak için kullanabileceğiniz bu pens, çeşitli büyüklüklerdeki 6 başlığıyla herkese hitap eder. Kilo alıp verdikçe bedeninize uymayan kemerlerinizde gereken değişiklikleri yapmak için üretilen delik açma penslerine, her türlü dikiş ve tamirat işi için de gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz. Masa başında zaman harcamadan ayak üstü bile gerçekleştirebileceğiniz tadilat işleriniz için kusursuz bir araç olan el tipi dikiş aleti çeşitleri ve diğer yardımcı dikiş aksesuarları için ÇiçekSepeti güvenli alışveriş deneyimi ile her zaman yanınızda!