İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

35 ürün bulundu.

Elektrikli Bıçak Dilimleyici

Küçük ev aletleri mutfakta ve ev işlerinde zaman ve enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. Ekmekten sebzeye, etten hamur işlerine kadar pek çok gıda maddesini elektrikli bıçaklarla dilimleyebilirsiniz. Pille ve elektrikle çalışan bileme makineleriyle de körelen bıçaklarınızı eski haline döndürebilirsiniz. Elektrikli dilimleyici çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Elektrikli Dilimleme Makinesi Çeşitleri

Elektrikli dilimleme makinesi kablolu ve şarjlı seçeneklere sahiptir. Mutfaktaki ihtiyaçlarınıza uygun olarak bu modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Dilimleme makinelerini kullanarak isterseniz ekmek isterseniz de et dilimleyebilirsiniz. Profesyonel mutfaklar için tasarlanan farklı dilimleyiciler de vardır. Döner ustalarının işini kolaylaştıran şarjlı dilimleme bıçakları ve makarna kesme makineleri de oldukça işlevsel ürünlerdir.

Elektrikli ekmek bıçağı tırtıklı dişleri sayesinde her türlü ekmeği ince ince dilimlemenizi sağlar. Bu aletin düz zeminli yedek bıçakları da vardır. Sebze ve meyve dilimlemek için düz bıçaklardan yararlanabilirsiniz.

Elektrikli Bıçak Kullanmanın Yararları

Elektrikli bıçak ve dilimleyici çeşitleri her türlü gıda maddesini parçalamadan ve dağılmadan incecik kesmenize yardımcı olur. Sıcak ekmekleri bile elektrikli dilimleyici çeşitleri sayesinde düzgünce porsiyonlayabilirsiniz. Et, şarküteri ve hamur işlerinde kullanabileceğiniz elektrikli dilimleyicler sayesinde mutfakta geçirdiğiniz süreyi keyifli hale getirebilirsiniz.

Bıçaklar uzun süre kullanıldığında ve kesme tahtalarıyla sık sık temas ettiğinde keskinliklerini kaybedebilir. Bıçaklarınızı eski haline döndürmek için elektrikli bıçak bileme makinesi kullanabilirsiniz. Bu makineler bıçaklarınıza zarar vermeden keskinleşmesini sağlar. En sevdiğiniz bıçakları tekrar tekrar bileyerek keyifle kullanabilirsiniz.

En İyi Elektrikli Dilimleyiciler ÇiçekSepeti’nde

Elektrikli dilimleyiciler yiyecekleri eşit biçimde porsiyonlamak için ideal ürünlerdir. Pratik bıçaklar sayesinde kavun, karpuz gibi büyük meyveleri bile zahmetsizce dilimleyebilirsiniz. Etlerin kemik hariç her bölümünü de kolayca kesmenize yardımcı olur. Ergonomik tasarımlı elektrikli bıçak ve dilimleyici çeşitleri mutfakta geçirdiğiniz zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Şık tasarımlı elektrikli bıçaklar mutfağınıza renk katar.

Elektrikli bıçak fiyatları ürünün fonksiyonlarına ve markasına göre değişir. Kampanyalardan ve indirim fırsatlarından faydalanarak kaliteli dilimleyicilere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri kendiniz için alabileceğiniz gibi sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Kullanışlı elektrikli bıçak ve dilimleyici çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.