İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dilsiz Uşaklar

İsmini ilk defa duyanlar veya duyduğu zaman pek bir anlam veremeyenler çoğunlukta olsa da dilsiz uşak aslında ceket, palto ve kıyafet asılan ayaklı bir askılık modelidir. Neden dilsiz uşak ismiyle anıldığına dair çok bir bilgi olmasa da bu isim zamanla kalıcı olmayı başarmış ve literatürdeki yerini almış. Yaşam alanlarına girdiğinizde çıkardığınız kıyafetleri asabileceğiniz dilsiz uşak, kıyafetlerin kırışmasının önüne geçmek için dizayn edilir. Bu nedenle oldukça işlevsel olan ürünü antre, hol, yatak odası, genç odası ve çalışma odası gibi yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ahşap modellerinin daha çok tercih edildiği bu ürünün metal, plastik veya bambu gibi malzemelerden üretilmiş olanlarını da bulmanız mümkündür. Yaşam alanlarına zarafet ve kullanışlılık katacak olan dilsiz uşak modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, indirimli fiyatlarla hemen sipariş edebilirsiniz.

Şık, Modern ve Kullanışlı Dilsiz Uşak Modelleri

Günlük kıyafetlerin, paltoların, montların, kravat ve gömleklerin, kısacası asılabilecek her türlü kıyafetin hazır bir şekilde sizi beklemesi için tasarlanan dilsiz uşak modelleri, tasarımları ile de göz doldurur. Modern, sofistike ve şık görünen ayaklı askı modellerini yaşam alanlarınıza yerleştirerek hem kullanışlı hem de tarz bir ortam oluşturabilirsiniz.

 • Dilsiz uşak modelleri; ahşap, gürgen, ceviz, bambu, krom, çelik, profil ve plastik gibi farklı malzemelerden üretilir. Dağınıklığı sevmeyen ve ertesi gün için sabah kalktığında kıyafetlerinin hazır bir şekilde beklemesine bayılanlar için ayaklı askılar oldukça kullanışlı seçenekler sunar.
 • Giyinme odasında ya da yatak odasında kıyafetlerini kırışmadan saklamak veya sergilemek için ayaklı askı modellerini tercih edebilirsiniz. Stant görüntüsünde olan bu modeller, ayak kısmında yer alan tekerler sayesinde rahatça hareket edebilir. Bu sayede dilediğiniz yere kıyafetlerinizi de taşıma imkânını elde etmiş olursunuz.
 • Uzun elbise ve kıyafetlerinizi asmak veya sergilemek için tek katlı, üst ve alt giyim ürünlerini hazır halde bekletmek için çift katlı dilsiz uşak modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca kıyafetler dışında şal, takı, kravat gibi aksesuarlar için de bu ürünleri kullanabilirsiniz.
 • Dilsiz uşak modelleri portmanto veya vestiyer kadar yer kaplamadığı için oldukça fazla tercih edilir. Antre de kullanacağınız dilsiz uşak üzerine şemsiye, mont, atkı gibi parçaları asmanız için özel bölümler bulunur. Çok bölmeli ve ayarlamalı olan bu modellerin bazılarında ışık, ayna ve cep telefonu şarj standı gibi özellikler de görülebilir.
 • İş yerlerinde aktif olarak kullanılan dilsiz uşak tasarımları gelen misafirlerin karşılanması ve üzerlerindeki mont ve hırka gibi kıyafetlerin asılması için özel alanlar sunar. Bu sayede misafirlerinizi şık bir şekilde karşılayabilirsiniz.
 • Dilsiz uşaklar arasında çekmeceli modeller de bulunmaktadır. Tek çekmeceli, iki çekmeceli veya aynalı çekmeceli dilsiz uşak modelleri arasından ihtiyacınıza yönelik modeli seçebilirsiniz.

Dilsiz Uşak Modelleri İle Yaşam Alanların Dekoratif Bir Dokunuş

Malzeme ve model olarak farklı çeşitlerde sunulan dilsiz uşak modelleri özel tasarımlar sayesinde işlevsel olarak da değişkenlik gösterebiliyor. Malzeme kalitesi, boyutu, özellikleri ve ek fonksiyonlar dilsiz uşak fiyatlarını belirleyen ana konular olarak öne çıkar. Burada ihtiyaçlarınızı belirlemek ve buna uygun modeli seçmek en doğru yol olacaktır.

 • Ahşap dilsiz uşak modelleri şık ve görüntü olarak oldukça hoştur. Bu nedenle ceviz, masif ahşap, gürgen ve bambu gibi doğal malzemeli ürünler çokça tercih edilir. Fonksiyonellik ve daha uygun fiyat arayanlar için ise plastik ve metal dilsiz uşak modelleri daha uygundur. Bunlara ek olarak krom ve pirinç gibi malzemelerden üretilen modeller de bulmanız mümkündür.
 • İkili dilsiz uşak ve tekli dilsiz uşak modelleri arasından seçim yaparken ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. İkili olan modellere daha fazla kıyafet asabilirsiniz, tekli modeller ise alan açısından daha az yer kaplar. Ayrıca farklı renk ve tasarımlardaki modelleri tercih ederek ortamın havasını değiştirebilirsiniz.
 • Dilsiz uşağı kullanacağınız yeri önceden belirlemeniz ölçü olarak doğru ürüne sahip olmanızı sağlar. Eğer yeri ve ölçüyü bilmiyorsanız alacağınız model alana sığmayabilir ve kullanım için size sıkıntı çıkarabilir.
 • Aynalı askılık modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Evden çıkarken veya yatak odasında hazırlanırken bu ayna karşısında son hazırlıklarınızı yapabilir, dilsiz uşak üzerinden ceketinizi alıp çıkabilirsiniz.
 • Ferforje, metal veya plastikten üretilen dilsiz uşak modelleri de oldukça kullanışlıdır. Ferforje ve metal modellerin ayaklarında bulunan ayarlama kısmı sayesinde dilsiz uşağın boyunu dilediğiniz gibi ayarlayabilir, askı kısmını boyunuza uygun şekilde belirleyebilirsiniz.
 • Dilsiz uşak seçimi yaparken yaşam alanının genel tarzına özen göstermeniz seçtiğiniz parçanın alanın havasına katkıda bulunmasını sağlar. Retro modelleri sevenler için eskitilmiş görünümlü dilsiz uşaklar daha uygunken modern tarzdan hoşlananlar için parlak metal modeller daha uygundur.

Yaşam alanlarınıza kullanışlılık ve tarz katacak dilsiz uşak modellerini ÇiçekSepeti avantajlarıyla hemen sipariş edebilir, hızlı gönderim ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.