Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Dimes ÇiçekSepeti'nde!

1963 yılında Mustafa Vasfi Diren tarafından kurulan ve Türkiye’nin yerel sermaye ile kurulan ilk meyve suyu markası olma özelliğini taşıyan Dimes, nesillerdir eşsiz lezzetlerini sofralarınıza taşıyor. Her süreci büyük bir titizlik ile ilerleyen Dimes markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Dimes markası, meyve suları için meyve seçimi yaparken seçtiği meyveleri 24 saat içerisinde fabrikaya taşıyor. Böylece meyvelerin tazeliği korunuyor ve herhangi bir katkı maddesine ihtiyaç duymadan taze bir şekilde meyve suyu haline getiriliyor. Türkiye’nin en büyük meyve suyu üreticisi olan Dimes, meyve sularında doğallığı ön plana çıkarıyor. Siz de uygun fiyatlı Dimes ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Lezzetli Dimes Ürünleri

Şeftali, vişne, elma, kayısı, portakal, nar, karışık gibi klasikleşen ürünlerine karpuz-çilek, ananas-coconut lezzetlerini de ekleyen Dimes markası; her dönem ürün portföyünü geliştirmeye devam ediyor. Kahvaltı sofralarında, akşam yemeklerinde, gün içinde enerjisini yükseltmek ya da ferahlamak isteyenlerin aklına ilk olarak Dimes geliyor. Diğer içeceklere göre doğallığı benimseyen Dimes markası, doğal ve lezzetli içecek sevenlerin de tercihi oluyor. İndirimli Dimes ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Dimes marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Dimes ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Büyük küçük demeden herkesin beğenisini kazanan Dimes markası, farklı gramajlara sahip. Böylece farklı kullanım alanlarında da rahatlıkla tüketilebiliyor. Siz de Dimes ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Dimes ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.