Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Dionesse ÇiçekSepeti'nde!

Kendi yöresel bahçesi bulunan ve bu bahçeden elde ettikleri ile hazırlanan doğal ürünleri kullanıcılarla buluşturan Dionesse markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Mitolojide toprak tanrısı olarak bilinen Dione, Dionesse markasının ortaya çıkmasına da ilham oluyor. Anadolu’nun bereketli topraklarından elde edilen mahsulü, özenle paketleyen ve sofralarınıza kadar getiren Dionesse markası; meyve ve sebze kuruları ve el yapımı doğal sabunları ile tercih ediliyor. Siz de uygun fiyatlı Dionesse ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

%100 Doğal Dionesse Ürünleri

Dionesse markası hem sizi hem de doğayı koruma bilincine sahip bir marka. Kraft paketlerde sunulan Dionesse marka ürünler, koruyucu ve kimyasal kullanılmadan hazırlanıyor. Aydın’ın dağ cevizleri ve dağ incirleri, Malatya’nın kayısı ve dutları, Uşak’ın tarhanası gibi yöresinden elde edilen birçok ürün Dionesse markası güvencesi ile evinize geliyor. Dionesse markasının en çok tercih edilen ürünleri arasında ise doğal sabunlar geliyor. Kabak lifli ballı eşek sütü sabunu, kabak lifli defne sabunu, papatya sabunu gibi birçok farklı sabun çeşidi bulunuyor. İndirimli Dionesse ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Dionesse marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Dionesse ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Siz de Dionesse ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Dionesse ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.